Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
SanDisk 00183579 USB flash drive 32 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zilver
ā¬Ā 66,07
ā¬Ā 54,60
Op voorraad
SanDisk 00183579, 32 GB, USB Type-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 150 MB/s, Kabel, Zilver
Stock Availability: 688 availible
Categorie: USB-sticks
| SKU | SDCZ74-032G-G46 |
|---|---|
| EAN | 0619659172510 |
| Manufacturer | Sandisk |
| Availability | In Stock |
SanDisk 00183579. Capaciteit: 32 GB, Aansluiting: USB Type-A, USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Leessnelheid: 150 MB/s, Schrijfsnelheid: 150 MB/s. Vormfactor: Kabel. Wachtwoordbeveiliging. Gewicht: 7,5 g. Kleur van het product: Zilver
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB |
| Vormfactor | Kabel |
| Schrijfsnelheid | 150 MB/s |
| Leessnelheid | 150 MB/s |
| Prestatie | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Capaciteit | 32 GB |
| Schrijfsnelheid | 150 MB/s |
| Plug and play | Ja |
| Leessnelheid | 150 MB/s |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Design | |
| Vormfactor | Kabel |
| Kleur van het product | Zilver |
| Sleutelring | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beveiliging | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 5,72 mm |
| Gewicht | 7,5 g |
| Diepte | 40 mm |
| Breedte | 15,8 mm |
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 150 mm |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kleur van het product | Zilver |
| Sleutelring | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
You may also be interested in
| Product |
SanDisk 00183579 USB flash drive 32 GB...
ā¬Ā 66,07
ā¬Ā 54,60
|
Popular
Transcend JetFlash elite 700
ā¬Ā 65,73
ā¬Ā 54,32
|
Transcend JetFlash elite 700 64GB USB...
ā¬Ā 71,73
ā¬Ā 59,28
|
SanDisk Cruzer Glide USB flash drive 1...
ā¬Ā 93,94
ā¬Ā 77,64
|
Hot Product
SanDisk Ultra USB flash drive 64 GB US...
ā¬Ā 64,28
ā¬Ā 53,12
|
Bestseller
SanDisk Ultra Flair USB flash drive 32...
ā¬Ā 58,03
ā¬Ā 47,96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SDCZ74-032G-G46
|
TS32GJF700
|
TS64GJF700
|
SDCZ60-128G-B35
|
SDCZ48-064G-U46
|
SDCZ73-032G-G46
|
| Manufacturer |
Sandisk
|
Transcend
|
Transcend
|
Sandisk
|
Sandisk
|
Sandisk
|
| Vormfactor |
Cable
|
Cap
|
Cap
|
Slide
|
Slide
|
Capless
|
| Kleur van het product |
Silver
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
| Aansluiting |
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
USB Type-A
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
2.0
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| Capaciteit |
32GB to 50GB
|
32GB to 50GB
|
64GB to 100GB
|
128GB to 256GB
|
64GB to 100GB
|
32GB to 50GB
|





