Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Samsung Galaxy S25 FE Enterprise Edition 17 cm (6.7") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 4900 mAh Zwart
ā¬Ā 731,48
ā¬Ā 604,53
Op voorraad
Samsung Galaxy S25 FE Enterprise Edition, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 16.0, Zwart
Stock Availability: 31 availible
Categorie: Smartphones
Samsung Galaxy S25 FE Enterprise Edition. Beeldschermdiagonaal: 17 cm (6.7"), Resolutie: 1080 x 2340 Pixels. Frequentie van processor: 2,9 GHz, Processorfamilie: Samsung Exynos, Processormodel: 2400. RAM-capaciteit: 8 GB, Interne opslagcapaciteit: 128 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Inclusief besturingssysteem: Android 16.0. Capaciteit van de accu/batterij: 4900 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 190 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 17 cm (6.7") |
| Resolutie | 1080 x 2340 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus+ |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Frequentie van processor | 2,9 GHz |
| Processormodel | 2400 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Gebruikergeheugen | 104,7 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Camera | |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 8 MP |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Optische zoom | 3x |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Digitale zoom | 30x |
| Video-opname modi | 4320p |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Opnameresolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Slow motion-snelheid | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G bands ondersteund | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| 2G bands (primary SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| MIMO | Ja |
| 5G-banden ondersteund | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Frequentieband | Tri-band |
| Modulatie | 1024-QAM |
| 5G-standaard | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
| Berichten | |
| Ja | |
| SMS | Ja |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| NavIC | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Kleurnaam | Jetblack |
| Prestatie | |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
| Multimedia | |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Luidsprekers | Stereo |
| Software | |
|---|---|
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 16.0 |
| Accu/Batterij | |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Capaciteit van de accu/batterij | 4900 mAh |
| Continue video-afspeeltijd | 28 uur |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Energie-efficiƫntieklasse | B |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Reparatie-index | 8.5 |
| Energie-efficiƫntieklasse | B |
| Energie-efficiƫntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 2557 min |
| Batterijduur in cycli | 2000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Sensoren | |
| Gyroscoop | Ja |
| Barometer | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 190 g |
| Breedte | 76,6 mm |
| Diepte | 7,4 mm |
| Hoogte | 161,3 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Certificaten | |
| Hoofd SAR | 1,294 W/kg |
| Body SAR | 1,363 W/kg |
| Specific absorption rate (SAR) | |
| Hoofd SAR | 1,294 W/kg |
| Body SAR | 1,363 W/kg |
| Technische details | |
| Reparatie-index | 8.5 |
| Termijn voor beveiligingsupdates | 30 September 2032 |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds3 FE, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Reparatie-index | 8.5 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Samsung Galaxy S25 FE Enterprise Editi...
ā¬Ā 731,48
ā¬Ā 604,53
|
Hot Product
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
ā¬Ā 775,51
ā¬Ā 640,92
|
Bestseller
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
ā¬Ā 917,71
ā¬Ā 758,44
|
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
ā¬Ā 775,51
ā¬Ā 640,92
|
Popular
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
ā¬Ā 917,71
ā¬Ā 758,44
|
Apple iPhone 16 Plus 17 cm (6.7")...
ā¬Ā 1.059,91
ā¬Ā 875,96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SM-S731BZKDEEB
|
MTP43ZD/A
|
MTP63ZD/A
|
MTP13ZD/A
|
MTP93ZD/A
|
MXVV3ZD/A
|
| Manufacturer |
Samsung
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
65" and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
Blue
|
Black
|
Pink
|
Blue
|
White
|
| Inclusief besturingssysteem |
Android 16.0
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 18
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Interne opslagcapaciteit |
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Triple camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|




