Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case Transparent iPhone 15 | Bulk mobiele telefoon behuizingen Hoes Transparant
€ 6,90
€ 5,70
Op voorraad
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case Transparent iPhone 15 | Bulk, Hoes, Apple - iPhone 15, Transparant
Stock Availability: 25 availible
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | BULKSAFE95558 |
|---|---|
| EAN | 5711724355585 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case Transparent iPhone 15 | Bulk. Type etui: Hoes, Compatibiliteit: Apple - iPhone 15, Kleur van het product: Transparant
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 15 |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Kleurnaam | Transparent |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909090 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 50 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 74,2 mm |
| Hoogte | 150,2 mm |
| Diepte | 11,7 mm |
| Dikte | 1,17 cm |
| Gewicht | 23 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 74,2 mm |
| Diepte verpakking | 11,7 mm |
| Hoogte verpakking | 150,2 mm |
| Gewicht verpakking | 24 g |
| Aantal per verpakking | 50 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909090 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Transparent |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case Transp...
€ 6,90
€ 5,70
|
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case iPhone...
€ 6,90
€ 5,70
|
Hot Product
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case iPhone...
€ 7,22
€ 5,97
|
PanzerGlass CARE™ by ® X-Ray Case Sams...
€ 9,74
€ 8,05
|
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case Transp...
€ 6,90
€ 5,70
|
PanzerGlass SAFE. by ® TPU Case Black...
€ 6,90
€ 5,70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BULKSAFE95558
|
BULKSAFE95844
|
BULKSAFE95849
|
3806
|
SABTBCLG29845
|
SABTBBLG29845
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
| Materiaal |
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
| Kleur van het product |
Transparent
|
Black
|
Black
|
Transparent
|
Transparent
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
n.v.t.
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





