Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung Galaxy M17 5G | M36 5G | A17 4G | A17 5G | M16 5G | F16 5G | A26 5G | Ultra-Wide Fit Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
€ 6,41
€ 5,30
Op voorraad
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung Galaxy M17 5G | M36 5G | A17 4G | A17 5G | M16 5G | F16 5G | A26 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy M17 5G, Samsung - Galaxy M36 5G, Samsung - Galaxy A17 4G, Samsung - Galaxy A17..., Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
Stock Availability: 25 availible
| SKU | SABNUWFG38541 |
|---|---|
| EAN | 5715685017520 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung Galaxy M17 5G | M36 5G | A17 4G | A17 5G | M16 5G | F16 5G | A26 5G | Ultra-Wide Fit. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy M17 5G, Samsung - Galaxy M36 5G, Samsung - Galaxy A17 4G, Samsung - Galaxy A17.... Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy M17 5G, Samsung - Galaxy M36 5G, Samsung - Galaxy A17 4G, Samsung - Galaxy A17 5G, Samsung - Galaxy M16 5G, Samsung - Galaxy F16 5G, Samsung - Galaxy A26 5G |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,51 mm |
| Gewicht | 13 g |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Hoogte | 160,1 mm |
| Gewicht verpakking | 32 g |
| Diepte verpakking | 6 mm |
| Diepte | 0,51 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Breedte | 73,6 mm |
| Afmetingen scherm H x B | 160,11 x 73,63 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 32 g |
| Diepte verpakking | 6 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Diepte | 0,51 mm |
| Breedte | 73,6 mm |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protecto...
€ 6,41
€ 5,30
|
OtterBox Trusted Glass Series voor App...
€ 9,08
€ 7,50
|
OtterBox Trusted Glass-screenprotector...
€ 9,04
€ 7,47
|
New
OtterBox Trusted Glass-screenprotector...
€ 9,08
€ 7,50
|
Hot Product
OtterBox Glass Series voor iPhone 15 P...
€ 9,08
€ 7,50
|
Bestseller
OtterBox Glass Series voor Apple iPhon...
€ 9,04
€ 7,47
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SABNUWFG38541
|
77-65975
|
77-92082
|
77-92108
|
77-93921
|
77-93936
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Google
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|





