Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy S26 | Ultra-Wide Fit | Bulk Doorzichtige schermbeschermer 50 stuk(s)
€ 12,98
€ 10,73
Op voorraad
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy S26 | Ultra-Wide Fit | Bulk, Samsung, Samsung - Galaxy S26, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 50 stuk(s)
Stock Availability: 21 availible
| SKU | BULKPG35519 |
|---|---|
| EAN | 5715685036316 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy S26 | Ultra-Wide Fit | Bulk. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S26. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 50 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S26 |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,37 mm |
| Gewicht | 12 g |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Hoogte | 145,8 mm |
| Gewicht verpakking | 33 g |
| Diepte verpakking | 6 mm |
| Diepte | 0,37 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Breedte | 67,9 mm |
| Afmetingen scherm H x B | 145,75 x 67,88 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 50 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 33 g |
| Diepte verpakking | 6 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
| Technische details | |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Diepte | 0,37 mm |
| Breedte | 67,9 mm |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung...
€ 12,98
€ 10,73
|
Hot Product
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector...
€ 11,36
€ 9,39
|
OtterBox Alpha Glass Series voor Apple...
€ 11,34
€ 9,37
|
PanzerGlass ® UltraForce1 Samsung Gala...
€ 16,23
€ 13,41
|
Bestseller
OtterBox Alpha Glass Doorzichtige sche...
€ 11,29
€ 9,33
|
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector...
€ 14,19
€ 11,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BULKPG35519
|
P2684
|
77-65419
|
7293
|
77-88305
|
P2770
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
OtterBox
|
PANZERGLASS
|
OtterBox
|
PANZERGLASS
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|





