Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy S26 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Doorzichtige schermbeschermer 1 stuk(s)
€ 17,76
€ 14,68
Op voorraad
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy S26 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner, Samsung, Samsung - Galaxy S26 Ultra, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
Stock Availability: 17 availible
| SKU | PG37869 |
|---|---|
| EAN | 5715685033841 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung Galaxy S26 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S26 Ultra. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Materiaal: Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S26 Ultra |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,37 mm |
| Gewicht | 14 g |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Hoogte | 159,7 mm |
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Diepte | 0,37 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Breedte | 74,3 mm |
| Afmetingen scherm H x B | 159,7 x 74,26 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Installatietray | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Diepte | 0,37 mm |
| Breedte | 74,3 mm |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass ® Screen Protector Samsung...
€ 17,76
€ 14,68
|
Popular
PanzerGlass ® Screen Protector iPad 10...
€ 22,72
€ 18,78
|
Belkin SCREENFORCE Doorzichtige scherm...
€ 25,05
€ 20,70
|
Bestseller
Belkin OVA069zz Doorzichtige schermbes...
€ 20,04
€ 16,56
|
Hot Product
Belkin OVA078zz Doorzichtige schermbes...
€ 25,05
€ 20,70
|
Belkin OVA079zz Doorzichtige schermbes...
€ 25,05
€ 20,70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PG37869
|
2673
|
F8W948ZZ-AM
|
OVA069ZZ
|
OVA078ZZ
|
OVA079ZZ
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|




