Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass ® Hoops® Titanium Camera Lens Protector Natural iPhone 15 Pro | 15 Pro Max Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
€ 12,63
€ 10,44
Op voorraad
PanzerGlass ® Hoops® Titanium Camera Lens Protector Natural iPhone 15 Pro | 15 Pro Max, Apple, Apple - iPhone 15 Pro, Apple - iPhone 15 Pro Max, Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Transparant, 1 stuk(s)
Stock Availability: 10 availible
| SKU | 1198 |
|---|---|
| EAN | 5711724011986 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass ® Hoops® Titanium Camera Lens Protector Natural iPhone 15 Pro | 15 Pro Max. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPhone 15 Pro, Apple - iPhone 15 Pro Max. Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig. Filterfunctie privacy, Materiaal: Gehard glas, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 17 cm (6.7") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 15 Pro, Apple - iPhone 15 Pro Max |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Oriëntatie privacy-filter | Portret |
| Ronde hoeken | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Filterfunctie privacy | Ja |
| Materiaal | Gehard glas |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 2,25 mm |
| Gewicht | 4 g |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Hoogte | 44,7 mm |
| Gewicht verpakking | 21 g |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Diepte | 2,25 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Breedte | 42,5 mm |
| Afmetingen scherm H x B | 44,66 x 42,46 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Gewicht verpakking | 21 g |
| Diepte verpakking | 8 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Technische details | |
| Duurzame technologieën en materialen | 60% recycled pre-consumer glass |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Gerecycled gehard glas |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Diepte | 2,25 mm |
| Breedte | 42,5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
PanzerGlass ® Hoops® Titanium Camera L...
€ 12,63
€ 10,44
|
Hot Product
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector...
€ 11,36
€ 9,39
|
OtterBox Alpha Glass Series voor Apple...
€ 11,34
€ 9,37
|
PanzerGlass ® UltraForce1 Samsung Gala...
€ 16,23
€ 13,41
|
Bestseller
OtterBox Alpha Glass Doorzichtige sche...
€ 11,29
€ 9,33
|
PanzerGlass ® Privacy Screen Protector...
€ 14,19
€ 11,73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1198
|
P2684
|
77-65419
|
7293
|
77-88305
|
P2770
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
PANZERGLASS
|
OtterBox
|
PANZERGLASS
|
OtterBox
|
PANZERGLASS
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|





