Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 70W Multiple Charger incl. 2 x USB-C + USB-A | EU Plug | Silver White Smartphone Wit AC Snel opladen Binnen
€ 30,43
€ 25,15
Op voorraad
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 70W Multiple Charger incl. 2 x USB-C + USB-A | EU Plug | Silver White, Binnen, AC, Wit
Stock Availability: 200 availible
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | EM31479 |
|---|---|
| EAN | 5715685027598 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 70W Multiple Charger incl. 2 x USB-C + USB-A | EU Plug | Silver White. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Smartphone, Aantal USB-Type-C-poorten: 2, Snel opladen, Stroomspanning bescherming: Oververhitting. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Smartphone |
| Type stroombron | AC |
| Stroomspanning bescherming | Oververhitting |
| Compatibiliteit | Universal - Universal |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | GaN, Turbo Charge |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 3 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 31,5 mm |
| Diepte | 80,5 mm |
| Hoogte | 53,5 mm |
| Gewicht | 133 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 187 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | 90% recycled post-consumer polycarbonate |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Technische details | |
| Duurzame technologieën en materialen | 90% recycled post-consumer polycarbonate |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8504408590 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8504408590 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 70W Mu...
€ 30,43
€ 25,15
|
Popular
Jabra 14207-42 oplader voor mobiele ap...
€ 34,51
€ 28,52
|
Bestseller
Belkin WCD001VF1MWH oplader voor mobie...
€ 35,19
€ 29,08
|
New
Belkin WCE001VF1MWH oplader voor mobie...
€ 30,14
€ 24,91
|
Belkin Boost Charge Smartphone Zwart S...
€ 25,13
€ 20,77
|
Belkin Boost Charge Universeel Zwart S...
€ 30,14
€ 24,91
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EM31479
|
14207-42
|
WCD001VF1MWH
|
WCE001VF1MWH
|
CCE001BT1MBK
|
CCD001BT1MBK
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Jabra
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
| Type oplader |
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Auto
|





