Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 30W Charger Single USB-C | EU Plug | Silver White Smartphone Wit AC Snel opladen Binnen
€ 15,57
€ 12,87
Op voorraad
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 30W Charger Single USB-C | EU Plug | Silver White, Binnen, AC, Wit
Stock Availability: 500 availible
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| SKU | EM52411 |
|---|---|
| EAN | 5715685027536 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 30W Charger Single USB-C | EU Plug | Silver White. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Smartphone, Aantal USB-Type-C-poorten: 1, Snel opladen, Stroomspanning bescherming: Oververhitting. Kleur van het product: Wit
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Smartphone |
| Type stroombron | AC |
| Stroomspanning bescherming | Oververhitting |
| Compatibiliteit | Universal - Universal |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | GaN, Turbo Charge |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Energie | |
| Maximaal vermogen | 30 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 31,5 mm |
| Diepte | 70,2 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Gewicht | 56 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 104 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | 90% recycled post-consumer polycarbonate |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Technische details | |
| Duurzame technologieën en materialen | 90% recycled post-consumer polycarbonate |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8504408590 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8504408590 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
PanzerGlass empower™ by ® Turbo 30W Ch...
€ 15,57
€ 12,87
|
StarTech.com 2-poorts USB-lader hoog v...
€ 20,59
€ 17,02
|
Popular
StarTech.com 2-poorts USB-lader hoog v...
€ 18,25
€ 15,08
|
Bestseller
Belkin WCB002VFWH oplader voor mobiele...
€ 20,12
€ 16,63
|
Belkin BoostCharge Smartphone Zwart Si...
€ 15,10
€ 12,48
|
Hot Product
OtterBox EU Wall Charger 20W - 1X USB-...
€ 13,36
€ 11,04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EM52411
|
USB2PACWH
|
USB2PACBK
|
WCB002VFWH
|
CCB001BTBK
|
78-80349
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Belkin
|
Belkin
|
OtterBox
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|





