Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass empower™ by ® Racing 60W USB-C to USB-C Cable | USB 2.0 | 1.2M | Space Black USB-kabel Zwart
€ 12,16
€ 10,05
Op voorraad
PanzerGlass empower™ by ® Racing 60W USB-C to USB-C Cable | USB 2.0 | 1.2M | Space Black, Zwart
Stock Availability: 10 availible
Categorie: USB-kabels
| SKU | EM92155 |
|---|---|
| EAN | 5715685027611 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass empower™ by ® Racing 60W USB-C to USB-C Cable | USB 2.0 | 1.2M | Space Black. Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 36 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 90 mm |
| Gewicht | 36 g |
| Diepte | 1,5 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 83 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 83 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer polyester |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer polyester |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544429090 |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 1,5 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544429090 |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass empower™ by ® Racing 60W U...
€ 12,16
€ 10,05
|
New
Belkin USB A - Micro-USB, 2m USB-kabel...
€ 10,09
€ 8,34
|
StarTech.com Dunne micro USB 3.0-kabel...
€ 15,88
€ 13,12
|
Bestseller
StarTech.com 1m USB-C Kabel, USB 10Gbp...
€ 17,56
€ 14,51
|
Popular
StarTech.com 1,50m SuperSpeed USB 3.0...
€ 13,70
€ 11,32
|
Hot Product
StarTech.com 1m USB-A naar USB-C Laadk...
€ 10,60
€ 8,76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EM92155
|
F2CU012BT2M-BLK
|
USB3AUB3MS
|
USB31CC1M
|
USB3SEXT5DSK
|
USB2AC1M
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Belkin
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
n.v.t.
|
USB A
|
USB A
|
USB C
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
n.v.t.
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
USB C
|
USB A
|
USB C
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|





