Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass empower™ by ® Racing 240W USB-C to USB-C Cable | USB 2.0 | 2M | Silver White USB-kabel Wit
€ 16,88
€ 13,95
Op voorraad
PanzerGlass empower™ by ® Racing 240W USB-C to USB-C Cable | USB 2.0 | 2M | Silver White, Wit
Stock Availability: 20 availible
Categorie: USB-kabels
| SKU | EM86681 |
|---|---|
| EAN | 5715685027680 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass empower™ by ® Racing 240W USB-C to USB-C Cable | USB 2.0 | 2M | Silver White. Kleur van het product: Wit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht | 75 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 90 mm |
| Gewicht | 75 g |
| Diepte | 21 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 122 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Gewicht verpakking | 122 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer polyester |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Land van herkomst | China |
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer polyester |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544429090 |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Kleur van het product | Wit |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8544429090 |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass empower™ by ® Racing 240W...
€ 16,88
€ 13,95
|
Bestseller
Belkin USB-C naar USB A Adapter
€ 20,12
€ 16,63
|
StarTech.com Dunne micro USB 3.0-kabel...
€ 15,88
€ 13,12
|
StarTech.com 10m Actieve USB 2.0 A naa...
€ 24,30
€ 20,08
|
Hot Product
StarTech.com 1m USB-C Kabel, USB 10Gbp...
€ 17,56
€ 14,51
|
Popular
StarTech.com 1,50m SuperSpeed USB 3.0...
€ 13,70
€ 11,32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EM86681
|
F2CU036BTBLK
|
USB3AUB3MS
|
USB2HAB30AC
|
USB31CC1M
|
USB3SEXT5DSK
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Belkin
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
n.v.t.
|
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB C
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
n.v.t.
|
USB A
|
Micro-USB B
|
USB B
|
USB C
|
USB A
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|





