Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Bank | 5000mAh | Titanium Draadloos opladen
€ 44,62
€ 36,88
Op voorraad
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Bank | 5000mAh | Titanium, 5000 mAh, Draadloos opladen, Titanium
Stock Availability: 10 availible
Categorie: Powerbanks
| SKU | EM82419 |
|---|---|
| EAN | 5715685028366 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Bank | 5000mAh | Titanium. Capaciteit van de accu/batterij: 5000 mAh. Aantal USB-Type-C-poorten: 1. Draadloos opladen. Kleur van het product: Titanium
| Design | |
|---|---|
| Vorm | Rechthoek |
| Lader compatibiliteit | Mobiele telefoon/Smartphone, Headphones/Headset |
| Kleur van het product | Titanium |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| LED-indicatoren | Batterijstatus |
| Land van herkomst | China |
| Draadloos opladen | Ja |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Draadloos opladen | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Poorten & interfaces | |
| Invoer interface | USB Type-C |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Energie | |
| Poort 1 uitgangsstroom | 20 W |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Snel opladen | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5000 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Draadloos opladen | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | 70% recycled post-consumer aluminium |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 8,6 mm |
| Hoogte | 102 mm |
| Gewicht | 176 g |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 187 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 187 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Ergonomie | |
| LED-indicatoren | Batterijstatus |
| Technische details | |
| Vorm | Rechthoek |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Land van herkomst | China |
| Duurzame technologieën en materialen | 70% recycled post-consumer aluminium |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8507600090 |
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8507600090 |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Ban...
€ 44,62
€ 36,88
|
New
Belkin BPB006btBLK 10000 mAh Zwart
€ 66,72
€ 55,14
|
Bestseller
Belkin BPB012btBK 20000 mAh Zwart
€ 40,11
€ 33,15
|
Hot Product
Belkin BPB012btBL 20000 mAh Blauw
€ 40,11
€ 33,15
|
Popular
Belkin BPB012btRG 20000 mAh Roségoud
€ 40,11
€ 33,15
|
Verbatim Charge 'n' Go Magne...
€ 50,22
€ 41,50
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EM82419
|
BPB006BTBLK
|
BPB012BTBK
|
BPB012btBL
|
BPB012BTRG
|
32245
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
Belkin
|
Verbatim
|
| Batterijtechnologie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Lithium Polymer (LiPo)
|





