Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Bank | 10000mAh | Space Black Zwart
€ 52,09
€ 43,05
Op voorraad
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Bank | 10000mAh | Space Black, Zwart
Stock Availability: 10 availible
Categorie: Powerbanks
| SKU | EM82609 |
|---|---|
| EAN | 5715685028373 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Bank | 10000mAh | Space Black. Kleur van het product: Zwart
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Duurzaamheid | |
| Duurzame technologieën en materialen | 70% recycled post-consumer aluminium |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 8,6 mm |
| Hoogte | 102 mm |
| Gewicht | 245 g |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 262 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 38 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 262 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Land van herkomst | China |
| Duurzame technologieën en materialen | 70% recycled post-consumer aluminium |
| Duurzaamheidscertificaten | Globale Recyclage Standaard (GRS) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8507600090 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8507600090 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
PanzerGlass empower™ by ® empower™ Ban...
€ 52,09
€ 43,05
|
Bestseller
Belkin BPB006btBLK 10000 mAh Zwart
€ 66,72
€ 55,14
|
Popular
Belkin BPB006btBLU 10000 mAh Blauw
€ 67,69
€ 55,94
|
Verbatim Charge 'n' Go Magne...
€ 50,22
€ 41,50
|
Belkin BoostCharge 20000 mAh Grijs
€ 45,12
€ 37,29
|
New
ZENS Magnetische powerbank met standaa...
€ 67,89
€ 56,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EM82609
|
BPB006BTBLK
|
BPB006BTBLU
|
32245
|
BPB012BTGY
|
ZEPP04M/00
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
Belkin
|
Belkin
|
Verbatim
|
Belkin
|
Zens
|
| Batterijtechnologie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Lithium Polymer (LiPo)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





