Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass CARE™ by ® TPU Case Black Samsung Galaxy S26 mobiele telefoon behuizingen Hoes Zwart
€ 9,98
€ 8,25
Op voorraad
PanzerGlass CARE™ by ® TPU Case Black Samsung Galaxy S26, Hoes, Samsung, Samsung - Galaxy S26, Zwart
Stock Availability: 19 availible
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | CR92143 |
|---|---|
| EAN | 5715685034381 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass CARE™ by ® TPU Case Black Samsung Galaxy S26. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S26, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S26 |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Kleurnaam | Black |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 74,4 mm |
| Hoogte | 152,2 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Dikte | 1,3 cm |
| Gewicht | 22 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 199 mm |
| Gewicht verpakking | 55 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Black |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
PanzerGlass CARE™ by ® TPU Case Black...
€ 9,98
€ 8,25
|
Recommended
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
€ 12,90
€ 10,66
|
OtterBox React Series voor Apple iPhon...
€ 12,90
€ 10,66
|
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
€ 12,97
€ 10,72
|
New
OtterBox React Series voor Samsung Gal...
€ 12,97
€ 10,72
|
Bestseller
OtterBox React mobiele telefoon behuiz...
€ 12,97
€ 10,72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CR92143
|
77-82314
|
77-65283
|
77-85302
|
77-86613
|
77-86969
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Materiaal |
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Transparent
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Samsung
|
Samsung
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|





