Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wallet Case w. Qi Compatible Samsung Galaxy S25 mobiele telefoon behuizingen Hoes Zwart
€ 20,69
€ 17,10
Op voorraad
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wallet Case w. Qi Compatible Samsung Galaxy S25, Hoes, Samsung, Samsung - Galaxy S25, Zwart
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| SKU | CRRFTWLG38388 |
|---|---|
| EAN | 5715685016844 |
| Manufacturer | PANZERGLASS |
| Availability | In Stock |
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wallet Case w. Qi Compatible Samsung Galaxy S25. Type etui: Hoes, Merkcompatibiliteit: Samsung, Compatibiliteit: Samsung - Galaxy S25, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Samsung - Galaxy S25 |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Kleurnaam | Black |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gerecycleerde materialen gebruikt voor het maken | Polycarbonaat (PC) |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 100 procent |
| Technische details | |
| Duurzame technologieën en materialen | 100% recycled post-consumer polycarbonate |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909090 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 89 mm |
| Hoogte | 154 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Dikte | 2,2 cm |
| Gewicht | 105 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 143 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Droog doekje | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909090 |
| Overige specificaties | |
| Kleurnaam | Black |
You may also be interested in
| Product |
PanzerGlass CARE™ by ® Tango 2-in-1 Wa...
€ 20,69
€ 17,10
|
Bestseller
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
€ 18,15
€ 15,00
|
Hot Product
OtterBox Defender Series voor Apple iP...
€ 25,92
€ 21,42
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
€ 18,04
€ 14,91
|
OtterBox Symmetry Series voor Apple iP...
€ 18,15
€ 15,00
|
OtterBox Strada Folio Series voor Appl...
€ 25,80
€ 21,32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CRRFTWLG38388
|
77-53947
|
77-56603
|
77-62794
|
77-55769
|
77-65076
|
| Manufacturer |
PANZERGLASS
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
OtterBox
|
| Materiaal |
n.v.t.
|
Rubber
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Leather
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Merkcompatibiliteit |
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type etui |
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Cover case
|
Wallet case
|





