Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech MX Master 4 for Business - Graphite
ā¬Ā 131,30
ā¬Ā 108,51
Op voorraad
MX Master 4 for Business - Graphite
Stock Availability: 429 availible
- Verbeterde connectiviteit: Inclusief een Logi Bolt USB-C-ontvanger en nieuwe radiochip voor 2x krachtigere connectiviteit(1) met volledig versleutelde, FIPS-compatibele verbindingen voor eersteklas beveiliging
- Hoogwaardige, duurzame materialen: Deze Logitech MX Master-kantoormuis is beter bestand tegen vlekken(1) en is gemakkelijker schoon te maken, zodat hij er langer goed blijft uitzien
- Werkt op elk oppervlak: Stop op elke pixel met de Darkfield-lasersensor met 8K DPI; track met precisie, zelfs op glas(2), met deze Darkfield-muis
- Scrollen met MagSpeed: Vlieg door 1000 regels per seconde of scrol regel voor regel met pixelperfecte precisie ā deze geavanceerde muis geeft u moeiteloze controle
- Stil, geconcentreerd werken: De Quiet Click-technologie vermindert het klikgeluid met 90%(3), waardoor er ƩƩn afleiding minder is, zodat u en uw collega's zich op het werk kunnen concentreren
- Snel toegang tot tools: Gebruikers kunnen via de Actions Ring (4) met ƩƩn druk op de knop opdrachten uitvoeren en met Easy-Switch snel tussen apparaten schakelen. Dit maakt naadloos multitasken op meerdere apparaten mogelijk
- Voelbare precisie: Stel via Logi Options+(5) app-specifieke haptische feedback in voor een nauwkeurige bediening; krijg subtiele haptische meldingen voor batterij- en connectiviteitsupdates
- Eenvoudiger te recyclen: Zet een nieuwe standaard voor recycling met een ontwerp dat het voor recyclingbedrijven gemakkelijker maakt om het in afzonderlijke onderdelen te demonteren
Categorie: Muizen
| SKU | 910-007617 |
|---|---|
| EAN | 5099206133143 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
De MX Master 4 for Business, onze ultieme muis voor zakelijke professionals, combineert een eersteklas ontwerp met geavanceerde functies en verbeterde connectiviteit. Hij heeft onder andere een Darkfield-lasersensor van 8KĀ DPI, Quiet Click-technologie, een MagSpeed-scrolfunctie, een nieuwe Actions Ring(4) en haptische feedback om de productiviteit te verhogen. De geavanceerde radiochip, de geoptimaliseerde antenneplaatsing en de Logi Bolt USB-C-ontvanger zorgen voor een 2x krachtigere connectiviteit(1) om de prestaties in drukke, draadloze omgevingen te verbeteren. Van de ergonomische vorm voor een betere handondersteuning tot het zijscrolwiel dat natuurlijk op duimbewegingen reageertĀ ā de MX MasterĀ 4 is doordacht ontworpen om een comfortabele gebruikerservaring te bieden.
| Muis | |
|---|---|
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 8 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Stille klik | Ja |
| Invoerapparaat | |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Aantal knoppen | 8 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Design | |
| Land van herkomst | China |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gewicht | 150 g |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Aantal scroll wheels | 2 |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Oplaadbaar | Ja |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 650 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht batterij | 15 g |
| Breedte | 88,4 mm |
| Diepte | 128,2 mm |
| Hoogte | 50,8 mm |
| Receiver breedte | 1,28 cm |
| Diepte van de receiver | 1,41 cm |
| Receiver hoogte | 7 mm |
| Receiver gewicht | 0,97 g |
| Gewicht | 150 g |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 148 mm |
| Gewicht verpakking | 220 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Post-consumer gerecycled plastic | 54 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 27104 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 55552 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Producten per palletlaag | 128 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Gewicht | 150 g |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Logitech MX Master 4 for Business - Gr...
ā¬Ā 131,30
ā¬Ā 108,51
|
Popular
BakkerElkhuizen Evoluent 4
ā¬Ā 107,47
ā¬Ā 88,82
|
Bestseller
Logitech MX Vertical
ā¬Ā 121,05
ā¬Ā 100,04
|
Logitech G G705, G705 Mouse
ā¬Ā 110,24
ā¬Ā 91,11
|
Logitech G G502 X LIGHTSPEED
ā¬Ā 150,61
ā¬Ā 124,47
|
New
HP 920 Ergonomic Wireless Mouse
ā¬Ā 131,62
ā¬Ā 108,78
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
910-007617
|
BNEEVR4
|
910-005448
|
910-006367
|
910-006190
|
6H1A4AA#ABB
|
| Manufacturer |
Logitech
|
BakkerElkhuizen
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
HP
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal knoppen |
8
|
6
|
n.v.t.
|
6
|
13
|
5
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Laser
|
Laser
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
n.v.t.
|
| Bedoeld voor |
Office
|
Office
|
Office
|
Gaming
|
Gaming
|
Universal
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
n.v.t.
|
RF Wireless + Bluetooth
|
RF Wireless + Bluetooth
|
RF Wireless
|
Bluetooth + USB Type-A
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





