Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech K250 Compact Bluetooth toetsenbord Universeel RF-draadloos + Bluetooth AZERTY Belgisch Grafiet
ā¬Ā 20,79
ā¬Ā 17,18
Op voorraad
Logitech K250 Compact Bluetooth, Draadloos, RF-draadloos + Bluetooth, AZERTY, Grafiet
Stock Availability: 340 availible
Categorie: Toetsenborden
| SKU | 920-013483 |
|---|---|
| EAN | 5099206130845 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
Logitech K250 Compact Bluetooth. Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbordindeling: AZERTY, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Grafiet
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Toetsenbordindeling | AZERTY |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Taal toetsenbord | Belgisch |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Backlight | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
|---|---|
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Type batterij | AAA |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1000 mAh |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 380 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 369,9 x 22,8 x 136,9 mm |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gewicht verpakking | 496,4 g |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 382 mm |
| Hoogte verpakking | 29 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Logitech K250 Compact Bluetooth toetse...
ā¬Ā 20,79
ā¬Ā 17,18
|
Logitech MK120
ā¬Ā 27,82
ā¬Ā 22,99
|
Hot Product
Logitech MK120
ā¬Ā 27,82
ā¬Ā 22,99
|
Popular
Logitech MK220
ā¬Ā 24,27
ā¬Ā 20,06
|
CHERRY KC 1000 toetsenbord Universeel...
ā¬Ā 18,78
ā¬Ā 15,52
|
Bestseller
DELL bekabeld toetsenbord - KB216 - VS...
ā¬Ā 20,98
ā¬Ā 17,34
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
920-013483
|
920-002559
|
920-002562
|
920-003161
|
JK-0800BE-2
|
580-ADHK
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
CHERRY
|
DELL
|
| Toetsenbordindeling |
AZERTY
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
AZERTY
|
QWERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
| Inclusief muis |
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
N
|
| Backlight |
N
|
n.v.t.
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Universal
|
n.v.t.
|
Office
|
Office
|
Universal
|
Universal
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
USB
|
USB
|




