Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech G G522 Lightspeed Headset Draadloos Hoofdband Gamen USB Type-C Bluetooth Zwart
ā¬Ā 171,61
ā¬Ā 141,83
Op voorraad
Logitech G G522 Lightspeed, Draadloos, 20 - 20000 Hz, Gamen, 290 g, Headset, Zwart
Stock Availability: 334 availible
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 981-001544 |
|---|---|
| EAN | 5099206131668 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
Logitech G G522 Lightspeed. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Aansluitbereik: 30 m. Gewicht: 290 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Backlight | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| RF-connectiviteit | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 97 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Afneembare microfoon | Ja |
| Frequentie microfoon | 70 - 20000 Hz |
| Accu/Batterij | |
| Continue audio-afspeeltijd | 90 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 184,4 mm |
| Diepte | 81 mm |
| Hoogte | 201,1 mm |
| Gewicht | 290 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 92 mm |
| Diepte verpakking | 219 mm |
| Hoogte verpakking | 212 mm |
| Gewicht verpakking | 675 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Technische details | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Logitech G G522 Lightspeed Headset Dra...
ā¬Ā 171,61
ā¬Ā 141,83
|
Cisco 522 Headset Bedraad Hoofdband Ka...
ā¬Ā 140,09
ā¬Ā 115,78
|
Hot Product
Logitech G Pro X wired gaming
ā¬Ā 140,43
ā¬Ā 116,06
|
New
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 194,29
ā¬Ā 160,57
|
Bestseller
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 203,96
ā¬Ā 168,56
|
Popular
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 232,94
ā¬Ā 192,51
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
981-001544
|
CP-HS-W-522-USB=
|
981-000818
|
26599-899-899
|
26599-989-999
|
26599-889-989
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Cisco
|
Logitech
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Gaming
|
Office/Call center
|
Gaming
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





