Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech G G515 RAPID TKL toetsenbord Gamen USB QWERTZ Duits Zwart
ā¬Ā 171,70
ā¬Ā 141,90
Op voorraad
Logitech G G515 RAPID TKL, Bedraad, USB, Magnetische toetsenschakelaar, QWERTZ, RGB LED, Zwart
Stock Availability: 4 availible
Categorie: Toetsenborden
| SKU | 920-013856 |
|---|---|
| EAN | 5099206132979 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
Logitech G G515 RAPID TKL. Toetsenbord formaat: Tenkeyless/toetsenbord zonder numeriek toetsenblok (80 - 87%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Magnetische toetsenschakelaar, Toetsenbordindeling: QWERTZ. Backlight type: RGB LED. Snoerlengte: 1,8 m. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Magnetische toetsenschakelaar |
| Afstand tussen toetsen | 2,5 mm |
| Aansluiting | USB |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Toetsenbord formaat | Tenkeyless/toetsenbord zonder numeriek toetsenblok (80 - 87%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Bedieningskracht | 35 g |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Design | |
| Backlight type | RGB LED |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | RGB |
| Flexibel keyboard | Nee |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | RGB |
| Windows-toetsen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Ergonomie | |
| Plug and play | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Muis | |
|---|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Headset | |
| Inclusief headset | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief headset | Nee |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 800 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 146 x 354,75 x 22 mm |
| Verpakking | |
| Inclusief headset | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech G G515 RAPID TKL toetsenbord...
ā¬Ā 171,70
ā¬Ā 141,90
|
Hot Product
BakkerElkhuizen Goldtouch Travel Go2 W...
ā¬Ā 213,78
ā¬Ā 176,68
|
New
CHERRY MX Board 8.0 toetsenbord Gamen...
ā¬Ā 164,22
ā¬Ā 135,72
|
Popular
CHERRY MX Board 8.0 toetsenbord Gamen...
ā¬Ā 150,35
ā¬Ā 124,26
|
Apple Magic Keyboard toetsenbord Unive...
ā¬Ā 156,17
ā¬Ā 129,07
|
Apple Magic Keyboard toetsenbord Unive...
ā¬Ā 212,78
ā¬Ā 175,85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
920-013856
|
BNEGTTBUS
|
G80-3888HYAEU-0
|
G80-3888HXAEU-2
|
MMMR3SM/A
|
MMMR3RS/A
|
| Manufacturer |
Logitech
|
BakkerElkhuizen
|
CHERRY
|
CHERRY
|
Apple
|
Apple
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
| Inclusief muis |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Backlight |
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aanbevolen gebruik |
Gaming
|
Office
|
Gaming
|
Gaming
|
Universal
|
Universal
|
| Aansluiting |
USB
|
Bluetooth
|
USB
|
USB
|
USB + Bluetooth
|
USB + Bluetooth
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Magnetic key switch
|
scissor key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





