Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech G Astro A20 X Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Gamen USB Type-C Bluetooth Zwart
ā¬Ā 201,86
ā¬Ā 166,83
Op voorraad
Logitech G Astro A20 X, Bedraad en draadloos, 20 - 20000 Hz, Gamen, 290 g, Headset, Zwart
Stock Availability: 129 availible
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 939-002247 |
|---|---|
| EAN | 5099206133334 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
Logitech G Astro A20 X. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Gamen. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Aansluitbereik: 30 m. Gewicht: 290 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Backlight | Ja |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 90 uur |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 290 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
You may also be interested in
| Product |
New
Logitech G Astro A20 X Headset Bedraad...
ā¬Ā 201,86
ā¬Ā 166,83
|
Popular
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 194,29
ā¬Ā 160,57
|
Bestseller
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 203,96
ā¬Ā 168,56
|
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 232,94
ā¬Ā 192,51
|
Hot Product
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 242,59
ā¬Ā 200,49
|
Recommended
Jabra Evolve2 65 Headset Draadloos Hoo...
ā¬Ā 232,94
ā¬Ā 192,51
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
939-002247
|
26599-899-899
|
26599-989-999
|
26599-889-989
|
26599-999-889
|
26599-899-989
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Gaming
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





