Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech G 910-005824 muis Gamen Rechtshandig USB Type-A 8000 DPI
ā¬Ā 35,45
ā¬Ā 29,30
Op voorraad
G203 LIGHTSYNC Gaming Mouse
Stock Availability: 89 availible
Categorie: Muizen
| SKU | 910-005824 |
|---|---|
| EAN | 5099206089242 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | In Stock |
G203 Lightsync Gaming Mouse White EER
| Muis | |
|---|---|
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Certificering | KC |
| Invoerapparaat | |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Bewegingsresolutie | 8000 DPI |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Certificering | KC |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Design | |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Certificering | KC |
| Belichting | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Functietoetsen | Voorruit |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Gewicht | 85 g |
| Belichting | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Energie | |
| Stroomverbruik | 500 mA |
| Stroombron | Kabel |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Certificaten | |
| Certificering | KC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 62,1 mm |
| Diepte | 116,6 mm |
| Hoogte | 38,2 mm |
| Gewicht | 85 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Diepte verpakking | 102 mm |
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Gewicht verpakking | 156,9 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 165 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 195 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 118 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 776 g |
| Overige specificaties | |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Responstijd | 1 ms |
| Minimale systeemeisen | ā Windows 7 of later, macOS 10.10 of later of Chrome OS ā USB-poort |
| Gewicht | 85 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Logitech G 910-005824 muis Gamen Recht...
ā¬Ā 35,45
ā¬Ā 29,30
|
Recommended
Logitech Marathon Mouse M705
ā¬Ā 49,46
ā¬Ā 40,88
|
New
Kensington Pro Fit Draadloze Full-Size...
ā¬Ā 41,22
ā¬Ā 34,07
|
Bestseller
Logitech M330 SILENT PLUS
ā¬Ā 40,43
ā¬Ā 33,41
|
Logitech B330 Silent Plus muis Kantoor...
ā¬Ā 41,75
ā¬Ā 34,50
|
Popular
Logitech M330 SILENT PLUS
ā¬Ā 40,43
ā¬Ā 33,41
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
910-005824
|
910-001949
|
K72370EU
|
910-004909
|
910-004913
|
910-004911
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Logitech
|
Kensington
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal knoppen |
6
|
7
|
6
|
3
|
3
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
n.v.t.
|
Optical
|
Optical
|
Mechanical
|
Optical
|
Mechanical
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Office
|
n.v.t.
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
USB Type-A
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





