Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
LG MPCBR01 montagekit Zwart
€ 21,51
€ 17,78
Op voorraad
LG MPCBR01, Zwart
Stock Availability: 31 availible
Categorie: Montagekits
| SKU | MPCBR01 |
|---|---|
| EAN | 8806087555431 |
| Manufacturer | LG |
| Availability | In Stock |
LG MPCBR01. Kleur van het product: Zwart
| Technische details | |
|---|---|
| VESA-montage | Ja |
| Bedoeld voor | Mini PC's |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | MB37 Serie, MB65 Serie, MB67 Serie, EB22 Serie, EB23 Serie, sowie den Monitoren IPS231P, 24MB56HQ, 24MB56HQ, 24GM77, 27MB85Z, 27MB85R, 29UB55 |
| Overige specificaties | |
|---|---|
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Hoogte | 120 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
LG MPCBR01 montagekit Zwart
€ 21,51
€ 17,78
|
Cisco AIR-AP-BRACKET-8= montagekit
€ 20,81
€ 17,20
|
Hot Product
HP Quick Release-beugel 2
€ 18,00
€ 14,88
|
StarTech.com Docking station montagepl...
€ 21,18
€ 17,50
|
New
HP B560 montagebeugel voor pc
€ 32,16
€ 26,58
|
Bestseller
HP Desktop Mini v4+ VESA Sleeve
€ 22,99
€ 19,00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MPCBR01
|
AIR-AP-BRACKET-8=
|
6KD15AA
|
SSPMSVESA
|
763U8AA
|
99T54AA
|
| Manufacturer |
LG
|
Cisco
|
HP
|
StarTech.com
|
HP
|
HP
|





