Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexmark 77L0ZV0 reserveonderdeel voor printer/scanner Beeldeenheid 1 stuk(s)
€ 362,71
€ 299,76
Op voorraad
Lexmark 77L0ZV0, Beeldeenheid, Zwart, 1 stuk(s)
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| SKU | 77L0ZV0 |
|---|---|
| EAN | 0734646750707 |
| Manufacturer | Lexmark |
| Availability | In Stock |
Lexmark 77L0ZV0. Soort: Beeldeenheid, Apparaatcompatibiliteit: Laser/LED-printer, Merkcompatibiliteit: Lexmark, Compatibiliteit: CS963, CX950, 951, 961, 962, 963, 833, XC9525, 9535, 9635,9645, 9655, 8355, Kleur van het product: Zwart. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Maximumcapaciteit | 250000 vel |
| Merkcompatibiliteit | Lexmark |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | CS963, CX950, 951, 961, 962, 963, 833, XC9525, 9535, 9635,9645, 9655, 8355 |
| Soort | Beeldeenheid |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | Mexico, Polen |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 590 mm |
| Diepte verpakking | 490 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Gewicht verpakking | 7,45 kg |
| Technische details | |
| Maximumcapaciteit | 250000 vel |
| Merkcompatibiliteit | Lexmark |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | CS963, CX950, 951, 961, 962, 963, 833, XC9525, 9535, 9635,9645, 9655, 8355 |
| Soort | Beeldeenheid |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
Lexmark 77L0ZV0 reserveonderdeel voor...
€ 362,71
€ 299,76
|
HP LaserJet beeldoverdrachtsbandkit
€ 517,54
€ 427,72
|
Xerox Lade voor 550 vel
€ 383,98
€ 317,34
|
HP Color LaserJet Storage Stand
€ 331,75
€ 274,17
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
77L0ZV0
|
P1B93A
|
097N02445
|
9V9E6A
|
| Manufacturer |
Lexmark
|
HP
|
Xerox
|
HP
|
| Soort |
Imaging unit
|
Belt
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Laser/LED printer
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|



