Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexmark 20L8806 reserveonderdeel voor printer/scanner Kast 1 stuk(s)
€ 238,76
€ 197,32
Op voorraad
Lexmark 20L8806, Kast, Grijs, 1 stuk(s)
Stock Availability: 17 availible
Categorie: Reserveonderdelen voor printer/scanner
| SKU | 20L8806 |
|---|---|
| EAN | 0734646744072 |
| Manufacturer | Lexmark |
| Availability | In Stock |
Lexmark 20L8806. Soort: Kast, Apparaatcompatibiliteit: Laser/LED-printer, Compatibiliteit: CX83x/95x/96x CS96x MX95x, Kleur van het product: Grijs. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Soort | Kast |
| Kleur van het product | Grijs |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 590 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Gewicht | 16 kg |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Apparaatcompatibiliteit | Laser/LED-printer |
| Compatibiliteit | CX83x/95x/96x CS96x MX95x |
| Soort | Kast |
| Kleur van het product | Grijs |
You may also be interested in
| Product |
Lexmark 20L8806 reserveonderdeel voor...
€ 238,76
€ 197,32
|
Popular
Epson SC-P900 Roller
€ 249,31
€ 206,04
|
Hot Product
Xerox Lade voor 550 vel
€ 234,49
€ 193,79
|
Bestseller
Xerox Console
€ 278,52
€ 230,18
|
Xerox Lade voor 550 vel
€ 234,49
€ 193,79
|
New
HP Color LaserJet Storage Stand
€ 331,75
€ 274,17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
20L8806
|
C12C935221
|
097N02469
|
097S05244
|
097N02465
|
9V9E6A
|
| Manufacturer |
Lexmark
|
Epson
|
Xerox
|
Xerox
|
Xerox
|
HP
|
| Soort |
Cabinet
|
Roller
|
Tray
|
n.v.t.
|
Tray
|
n.v.t.
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Laser/LED printer
|
Large format printer
|
Multifunctional
|
n.v.t.
|
Multifunctional
|
n.v.t.
|





