Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexip X Ubisoft - Assassin's Creed - Shadows Hoofdtelefoonstandaard
€ 23,07
€ 19,07
Op voorraad
Lexip X Ubisoft - Assassin's Creed - Shadows Hoofdtelefoonstandaard
Stock Availability: 17 availible
- Afmetingen: 16 x 15 x 23,5 cm
Categorie: Hoofdtelefoon accessoires
| SKU | UBXLXHD0001 |
|---|---|
| EAN | 3760352730921 |
| Manufacturer | Lexip |
| Availability | In Stock |
Maak je opstelling compleet met deze robuuste en duurzame Lexip en Ubisoft headsetstandaard in exclusief Assassin's Creed Shadows desgin. Eer de eeuwenoude codes van traditionele katana's.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Koptelefoonstandaard |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Kleur van het product | Goud, Rood, Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 235 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Lexip X Ubisoft - Assassin's Cree...
€ 23,07
€ 19,07
|
New
Jabra 8800-00-75 hoofdtelefoon accesso...
€ 20,76
€ 17,16
|
Hot Product
Jabra 14101-45 hoofdtelefoon accessoir...
€ 19,97
€ 16,50
|
Popular
Jabra 8800-00-103 hoofdtelefoon access...
€ 31,94
€ 26,40
|
Bestseller
Jabra 14101-73 hoofdtelefoon accessoir...
€ 19,97
€ 16,50
|
EPOS Carry Case 02 Opbergtas
€ 21,34
€ 17,64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
UBXLXHD0001
|
8800-00-75
|
14101-45
|
8800-00-103
|
14101-73
|
1000795
|
| Manufacturer |
Lexip
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Epos
|
| Type product |
Headset stand
|
n.v.t.
|
Accessory kit
|
n.v.t.
|
Accessory kit
|
Case
|





