Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexip Kakashi "Kamui" Naruto Shippuden Muismat – Harde Muismat Met Micro-Getextureerd Oppervlak En Rgb-Verlichting
€ 19,40
€ 16,03
Op voorraad
Kakashi "Kamui" Naruto Shippuden Muismat – Harde Muismat Met Micro-Getextureerd Oppervlak En Rgb-Verlichting
Stock Availability: 10 availible
- Led-achtergrondverlichting rondom de muismat in karakterkleur.
- Touch-knop. Stabiliteit en duurzaamheid.
- Micro-getextureerd, wrijvingsarm oppervlak.
- Antislipbasis.
Categorie: Muismatten
| SKU | TSXLXMP0002 |
|---|---|
| EAN | 3760352730389 |
| Manufacturer | Lexip |
| Availability | In Stock |
Herbeleef Naruto Shippudens grootste wraaktocht met de muismat van Lexip by Tsume. Het sobere ontwerp, de stilering, de details van de tekening, de aan/uit-knop en zelfs de kleur van de verlichte omtrek laten kenners het precieze moment in het verhaal raden dat wordt weergegeven. De stijve structuur en het micro-getextureerde oppervlak zijn geoptimaliseerd om precisie en comfort te maximaliseren voor langdurig gebruik. De speelervaring is nog beter in combinatie met de muis, waarvan de gepatenteerde keramische glijders zijn ontworpen voor een perfecte combinatie met het oppervlak van deze muismat. De Lexip x Tsume limited series rust het Pixminds Valiant-team, Franse Valorant-kampioenen en wereldkampioen nr. 3 op Fortnite uit. Inhoud: Muismatten, Echtheidscertificaat, Voorwoord van de ontwerpers, Documentatie.
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Afbeelding |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Design | |
| Game-muismat | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Afbeelding |
| Prestatie | |
|---|---|
| Game-muismat | Ja |
| Comfortabel ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Afbeelding |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Slijtvast | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Ergonomie | |
| Comfortabel ontwerp | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 765 g |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Lexip Kakashi "Kamui" Naruto...
€ 19,40
€ 16,03
|
Bestseller
StarTech.com B-ERGO-MOUSE-PAD muismat...
€ 16,56
€ 13,69
|
Popular
ASUS ROG Scabbard II Game-muismat Rood
€ 25,24
€ 20,86
|
Hot Product
HP 205 desinfecteerbare bureaumat
€ 18,51
€ 15,30
|
Lexip Sasuke "Revenge" Narut...
€ 19,40
€ 16,03
|
Lexip Madara "Destruction" N...
€ 19,40
€ 16,03
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TSXLXMP0002
|
B-ERGO-MOUSE-PAD
|
90MP02H0-BPUA00
|
8X597AA
|
TSXLXMP0001
|
TSXLXMP0003
|
| Manufacturer |
Lexip
|
StarTech.com
|
ASUS
|
HP
|
Lexip
|
Lexip
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Red
|
Grey
|
Black
|
Black
|





