Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexip Gaming - Pu94 - 3D Design & Gaming Muis Geschikt Voor Pc
ā¬Ā 58,00
ā¬Ā 47,93
Op voorraad
Gaming - Pu94 - 3D Design & Gaming Muis Geschikt Voor Pc
Stock Availability: 32 availible
- Lasersensor adns-9800 Gevlochten
- USB-kabel
- Personaliseer de muis met uw DPI en kleuren voa de meegeleverde Windows software
Categorie: Muizen
| SKU | JVAPCM00430 |
|---|---|
| EAN | 3760210998951 |
| Manufacturer | Lexip |
| Availability | In Stock |
Pu94 is een game changer. Dankzij de gepatenteerde innerlijke pivot en duimjoystick schrijft deze nieuwe gamingmuis geschiedenis. Speel beter, sneller en nauwkeuriger. 3D-navigatie wordt intuïtief. U kunt nu complexe, aanhoudende acties uitvoeren met ongeëvenaarde eenvoud.
| Muis | |
|---|---|
| Versnelling (max) | 30 G |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 12000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Joystick/Wheel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Type beeldsensor | ADNS-9800 |
| Invoerapparaat | |
| Versnelling (max) | 30 G |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Laser |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 12000 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Joystick/Wheel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Type beeldsensor | ADNS-9800 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Gewicht | 157 g |
| Ergonomie | |
| Kabelfuncties | Gevlochten |
| Energie | |
|---|---|
| Stroombron | Kabel |
| USB Type-C charging port | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 157 g |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht | 157 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lexip Gaming - Pu94 - 3D Design &...
ā¬Ā 58,00
ā¬Ā 47,93
|
Bestseller
Logitech Marathon Mouse M705
ā¬Ā 49,46
ā¬Ā 40,88
|
Popular
Logitech G G402 Hyperion Fury Ultra-Fa...
ā¬Ā 75,77
ā¬Ā 62,62
|
Hot Product
Logitech M720
ā¬Ā 67,34
ā¬Ā 55,65
|
New
Microsoft Surface muis Bluetooth BlueT...
ā¬Ā 59,88
ā¬Ā 49,49
|
Logitech G Logitech G502 HERO
ā¬Ā 81,38
ā¬Ā 67,26
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JVAPCM00430
|
910-001949
|
910-004068
|
910-004791
|
3YR-00002
|
910-005471
|
| Manufacturer |
Lexip
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Microsoft
|
Logitech
|
| Aantal knoppen |
6
|
7
|
8
|
8
|
2
|
11
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Laser
|
Optical
|
n.v.t.
|
Optical
|
BlueTrack
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Office
|
Gaming
|
Office
|
Office
|
Gaming
|
| Aansluiting |
USB Type-A
|
RF Wireless
|
USB Type-A
|
RF Wireless + Bluetooth
|
Bluetooth
|
USB Type-A
|
| Scroll type |
Joystick/Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





