Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lexip Ar18 – Draadloze Gamingmuis Met Keramische Pads
€ 31,05
€ 25,66
Op voorraad
Ar18 – Draadloze Gamingmuis Met Keramische Pads
Stock Availability: 32 availible
- FLEXIBILITEIT: speel draadloos gedurende ten minste 24 uur non-stop (met de meegeleverde USB-dongle) of bedraad (laadt de meegeleverde batterij op) dankzij de 1,6 m gevlochten kabel.
- ERGONOMIE EN COMFORT: Het ontwerp van de muis is bestudeerd voor een comfortabele grip. en optimale vingerplaatsing.
- PRECISIE: Optische sensor (P3212) past de precisie aan tot 4800 DPI en uniforme bewegingsregistratie. GLIDE: 4 keramische glijders voor meer precisie en snelheid, waardoor de gameprestaties toenemen. Ze verminderen wrijving en ontlasten de pols tijdens lange sessies.
- DUURZAAMHEID: de Ar18 Aero Speed-muis is gemaakt van hoogwaardige materialen (levensduur van de knop: 20 miljoen klikken).
- AANPASSEN: verander de achtergrondkleur en gevoeligheid (DPI) met één klik met behulp van de speciale knop. Haal het maximale uit personalisatie met Lexip Control Software.
Categorie: Muizen
| SKU | JVAPCM00538 |
|---|---|
| EAN | 3760210998449 |
| Manufacturer | Lexip |
| Availability | In Stock |
De Ar18 Aero Speed muis biedt u draadloos of bekabeld gamen or werken met hoge prestaties. Verander eenvoudig de gevoeligheid (DPI) met de speciale knop die is ontworpen om elke "misklik" te voorkomen en snelheid/precisie te verkrijgen dankzij de keramische pads!
| Muis | |
|---|---|
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 5 |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 20 |
| Aansluiting | RF Wireless + USB Type-A |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 4800 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type beeldsensor | P3212 |
| Invoerapparaat | |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 5 |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aansluiting | RF Wireless + USB Type-A |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 4800 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type beeldsensor | P3212 |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Design | |
| Voet materiaal | Keramisch |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Belichting | Ja |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Oplaadbaar | Ja |
| Gewicht | 153 g |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Belichting | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Ergonomie | |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 20 |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Oplaadbaar | Ja |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kabelfuncties | Gevlochten |
| Energie | |
|---|---|
| Stroombron | Kabel/batterij |
| Oplaadbaar | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 24 uur |
| Charging port type | Micro-USB Type-B |
| USB Type-C charging port | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Gewicht | 153 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht | 153 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Lexip Ar18 – Draadloze Gamingmuis Met...
€ 31,05
€ 25,66
|
Bestseller
Logitech 910-002201 muis Kantoor Ambid...
€ 25,19
€ 20,82
|
Logitech 910-002496 muis Kantoor Ambid...
€ 25,19
€ 20,82
|
Popular
Kensington Pro Fit Draadloze Full-Size...
€ 41,22
€ 34,07
|
New
Kensington Draadloze ValuMouse
€ 26,32
€ 21,75
|
Hot Product
HP Z3700 zwarte draadloze muis
€ 26,32
€ 21,75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JVAPCM00538
|
910-002201
|
910-002496
|
K72370EU
|
K72392EU
|
V0L79AA#ABB
|
| Manufacturer |
Lexip
|
Logitech
|
Logitech
|
Kensington
|
Kensington
|
HP
|
| Connectiviteitstechnologie |
n.v.t.
|
Wireless
|
n.v.t.
|
Wireless
|
Wireless
|
n.v.t.
|
| Aantal knoppen |
n.v.t.
|
3
|
3
|
6
|
3
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Office
|
Office
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless + USB Type-A
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





