Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Belgisch Zwart
ā¬Ā 1.237,83
ā¬Ā 1.023,00
Op voorraad
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 Pixels, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Stock Availability: 81 availible
Categorie: Laptops
| SKU | 21U2005NMB |
|---|---|
| EAN | 0199274136161 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
| Product Family | ThinkPad |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copilot+ PC. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 226V. Beeldschermdiagonaal: 35,6 cm (14"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Arc Graphics 130V. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Pro. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 1,32 kg
| Design | |
|---|---|
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Display achterzijde materiaal | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 8533 MHz |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geĆÆnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| GeĆÆntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Audiochip | Senary SN6147 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geĆÆnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| IntelĀ® Thunderbolt 4 | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Belgisch |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ PC | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 64 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Smart card-lezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,32 kg |
| Breedte | 313 mm |
| Diepte | 220,3 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,01 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,52 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 (Intel) Copi...
ā¬Ā 1.237,83
ā¬Ā 1.023,00
|
Popular
ASUS Vivobook 15X OLED M1503QA-L1048W...
ā¬Ā 999,70
ā¬Ā 826,20
|
Bestseller
HP Pro x360 435 G10 AMD Ryzen⢠5 7530U...
ā¬Ā 1.410,16
ā¬Ā 1.165,42
|
New
HP Pro x360 435 G10 AMD Ryzen⢠5 7530U...
ā¬Ā 1.410,16
ā¬Ā 1.165,42
|
Recommended
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC...
ā¬Ā 1.725,70
ā¬Ā 1.426,20
|
Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC...
ā¬Ā 1.496,90
ā¬Ā 1.237,11
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
21U2005NMB
|
90NB0Y92-M00350
|
85A92EA#ABH
|
85A92EA#UUG
|
ZGX-00043
|
ZGX-00006
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
ASUS
|
HP
|
HP
|
Microsoft
|
Microsoft
|
| Gewicht |
1200g to 1500g
|
1500g to 2000g
|
1200g to 1500g
|
1200g to 1500g
|
1200g to 1500g
|
1200g to 1500g
|
| Beeldschermdiagonaal |
14" to 15"
|
15" to 16"
|
13" to 14"
|
13" to 14"
|
133" to 141"
|
133" to 141"
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
Silver
|
Silver
|
Black
|
Platinum
|
| Processorfamilie |
Intel Core Ultra 5
|
AMD Ryzen 7
|
AMD Ryzen 5
|
AMD Ryzen 5
|
Snapdragon
|
Snapdragon
|
| Inclusief besturingssysteem |
Windows 11 Pro
|
Windows 11 Home
|
Windows 11 Pro
|
Windows 11 Pro
|
Windows 11 Pro
|
Windows 11 Pro
|
| Totale opslagcapaciteit |
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
| Touchscreen |
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Ingebouwde grafische adapter |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Intern geheugen |
16GB
|
8GB
|
16GB
|
16GB
|
16GB
|
16GB
|
| Opslagmedia |
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
| Type product |
Notebook
|
Notebook
|
Hybrid (2-in-1)
|
Hybrid (2-in-1)
|
Notebook
|
Notebook
|
| Mobiele netwerkverbinding |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aparte grafische adapter |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|




