Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo B210 39,6 cm (15.6") Rugzak Zwart
ā¬Ā 24,04
ā¬Ā 19,87
Op voorraad
Lenovo B210, Rugzak, 39,6 cm (15.6"), 453 g
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Laptoptassen
| SKU | 4X40T84059 |
|---|---|
| EAN | 0193386076841 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo B210. Type etui: Rugzak, Maximale schermgrootte: 39,6 cm (15.6"), Draaghandvat. Gewicht: 453 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
| Kleur | |
|---|---|
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 315 mm |
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Gewicht | 453 g |
| Hoogte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 470 g |
| Kenmerken | |
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| GeĆÆntegreerde compartimenten | Ja |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Materiaal | Polyester |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Aantal | 1 |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Design | |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| GeĆÆntegreerde compartimenten | Ja |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Materiaal | Polyester |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Technische details | |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Aantal | 1 |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 315 mm |
| Hoogte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 470 g |
| Aantal | 1 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Lenovo B210 39,6 cm (15.6") Rugza...
ā¬Ā 24,04
ā¬Ā 19,87
|
Targus 13 - 14.1 inch / 33 - 35.8cm Cl...
ā¬Ā 22,07
ā¬Ā 18,24
|
Bestseller
Targus 15.4 - 16 Inch / 39.1 - 40.6cm...
ā¬Ā 20,81
ā¬Ā 17,20
|
New
Kensington SP10 15.6" Classic Sle...
ā¬Ā 23,58
ā¬Ā 19,49
|
Hot Product
Targus 15 - 15.6 inch / 38.1 - 39.6cm...
ā¬Ā 23,12
ā¬Ā 19,11
|
DICOTA Ultra Skin Plus PRO 35,8 cm (14...
ā¬Ā 32,74
ā¬Ā 27,06
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4X40T84059
|
CN414EU
|
CN31
|
K62562EU
|
CN415EU
|
D31103
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Targus
|
Targus
|
Kensington
|
Targus
|
DICOTA
|
| Materiaal |
Polyester
|
n.v.t.
|
Polyester
|
n.v.t.
|
Polyester
|
n.v.t.
|
| Maximale schermgrootte |
154" to 201"
|
12" to 15"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
15" to 16"
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Any brand
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Type etui |
Backpack
|
Briefcase
|
Briefcase
|
Sleeve case
|
Briefcase
|
Briefcase
|
| Hoofdkleur van product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





