Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4Y51S24029 muis Kantoor Ambidextrous USB Type-A Optisch 2000 DPI
ā¬Ā 33,07
ā¬Ā 27,33
Op voorraad
Lenovo 4Y51S24029, Ambidextrous, Optisch, USB Type-A, 2000 DPI, Zwart
Stock Availability: 8 availible
Categorie: Muizen
| SKU | 4Y51S24029 |
|---|---|
| EAN | 0195892122340 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo 4Y51S24029. Vormfactor: Ambidextrous. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: USB Type-A, Bewegingsresolutie: 2000 DPI, Aantal knoppen: 3, Scroll type: Wiel. Stroombron: Kabel. Kleur van het product: Zwart
| Muis | |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 8 |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 2000 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Certificering | BSMI, CB, cTUVus, KCC, TUV mark, CE, FCC, VCCI, EQM RoHS, EAC, NOM, RCM, China Quality Inspection Report |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 2000 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Certificering | BSMI, CB, cTUVus, KCC, TUV mark, CE, FCC, VCCI, EQM RoHS, EAC, NOM, RCM, China Quality Inspection Report |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Certificering | BSMI, CB, cTUVus, KCC, TUV mark, CE, FCC, VCCI, EQM RoHS, EAC, NOM, RCM, China Quality Inspection Report |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Gewicht | 113 g |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Ergonomie | |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 8 |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie | |
| Stroomverbruik | 500 mA |
| Stroombron | Kabel |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Software | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Certificaten | |
| Certificering | BSMI, CB, cTUVus, KCC, TUV mark, CE, FCC, VCCI, EQM RoHS, EAC, NOM, RCM, China Quality Inspection Report |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 60 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Gewicht | 113 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 53 mm |
| Gewicht verpakking | 151 g |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Gewicht | 113 g |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4Y51S24029 muis Kantoor Ambidex...
ā¬Ā 33,07
ā¬Ā 27,33
|
Hot Product
Logitech Marathon Mouse M705
ā¬Ā 49,46
ā¬Ā 40,88
|
New
Kensington Pro Fit Draadloze Full-Size...
ā¬Ā 41,22
ā¬Ā 34,07
|
Bestseller
Logitech M330 SILENT PLUS
ā¬Ā 40,43
ā¬Ā 33,41
|
Logitech B330 Silent Plus muis Kantoor...
ā¬Ā 41,75
ā¬Ā 34,50
|
Popular
Logitech M330 SILENT PLUS
ā¬Ā 40,43
ā¬Ā 33,41
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4Y51S24029
|
910-001949
|
K72370EU
|
910-004909
|
910-004913
|
910-004911
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Logitech
|
Kensington
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
n.v.t.
|
Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal knoppen |
3
|
7
|
6
|
3
|
3
|
3
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Optical
|
Optical
|
Mechanical
|
Optical
|
Mechanical
|
| Bedoeld voor |
Office
|
Office
|
n.v.t.
|
Office
|
Office
|
Office
|
| Aansluiting |
USB Type-A
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|





