Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4Y41V43196 toetsenbord Kantoor USB Frans, Belgisch Zwart
ā¬Ā 42,07
ā¬Ā 34,77
Op voorraad
Lenovo 4Y41V43196, Volledige grootte (100%), Bedraad, USB, Plunger key switch, Zwart
Stock Availability: 5 availible
Categorie: Toetsenborden
| SKU | 4Y41V43196 |
|---|---|
| EAN | 0195892142492 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo 4Y41V43196. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: USB, Toetsenbord toetsschakelaar: Plunger key switch, Aantal toetsen, toetsenbord: 112. Snoerlengte: 2 m. Aanbevolen gebruik: Kantoor. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Plunger key switch |
| Smart card-lezer | Ja |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,91 cm |
| Hoekaanpassing (min) | 5° |
| Hoekaanpassing (max) | 8° |
| Aansluiting | USB |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 112 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Taal toetsenbord | Frans, Belgisch |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Certificering | CB, cTUVus, CE EMC, FCC, BSMI, IC, NOM, RCM |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Poorten & interfaces | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Certificering | CB, cTUVus, CE EMC, FCC, BSMI, IC, NOM, RCM |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Backlight | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Ergonomie | |
| Plug and play | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Energie | |
| Operating voltage | 5 V |
| Stroomverbruik | 100 mA |
| Type stroombron | USB |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis | |
|---|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | CB, cTUVus, CE EMC, FCC, BSMI, IC, NOM, RCM |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 498 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 433,54 x 141,59 x 28,12 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 710 g |
| Breedte verpakking | 460 mm |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Hoogte verpakking | 34 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Recyclinginformatie | |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4Y41V43196 toetsenbord Kantoor...
ā¬Ā 42,07
ā¬Ā 34,77
|
Recommended
Logitech K270
ā¬Ā 35,86
ā¬Ā 29,64
|
Bestseller
Logitech MK270
ā¬Ā 35,31
ā¬Ā 29,18
|
Hot Product
Logitech MK270
ā¬Ā 34,47
ā¬Ā 28,49
|
Popular
Logitech MK270
ā¬Ā 40,63
ā¬Ā 33,58
|
New
CHERRY KC 1000 SC toetsenbord USB AZER...
ā¬Ā 53,88
ā¬Ā 44,53
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4Y41V43196
|
920-003754
|
920-004509
|
920-004524
|
920-004511
|
JK-A0100BE-2
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
CHERRY
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
AZERTY
|
QWERTY
|
AZERTY
|
QWERTZ
|
AZERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wired
|
Wireless
|
Wired
|
| Inclusief muis |
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| Backlight |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Office
|
Home
|
Home
|
Office
|
Home
|
Universal
|
| Aansluiting |
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
USB
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
Plunger key switch
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





