Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4Y41R64540 toetsenbord Thuis/Werk RF-draadloos + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart
ā¬Ā 82,27
ā¬Ā 67,99
Op voorraad
Lenovo 4Y41R64540, Volledige grootte (100%), Draadloos, RF-draadloos + Bluetooth, Schaar-toetsschakelaar, Zwart
Stock Availability: 18 availible
Categorie: Toetsenborden
| SKU | 4Y41R64540 |
|---|---|
| EAN | 0195892113744 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo 4Y41R64540. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%), Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Schaar-toetsschakelaar, Aantal toetsen, toetsenbord: 104. Snoerlengte: 1 m. Aanbevolen gebruik: Thuis/Werk. Kleur van het product: Zwart
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,91 cm |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 104 |
| Programmeerbare hot keys | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Certificering | CE CB BQB TUV Mark cTUVus FCC IC IDA WPC BIS SIRIM NTA SDOCo SDPPI NTC MIC AITI RCM NCC BSMI MSIP VCCI JRF SRRC ANRCETI ICASA MINCOM STA MoC UkrSEPRO ACI FAC TRA NTRA TRC MOC ICT INACOM NCC ANRT CERT CNC/AFTIC ANATEL SUBTEL IFETEL TUV NOM |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Snoerlengte | 1 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Certificering | CE CB BQB TUV Mark cTUVus FCC IC IDA WPC BIS SIRIM NTA SDOCo SDPPI NTC MIC AITI RCM NCC BSMI MSIP VCCI JRF SRRC ANRCETI ICASA MINCOM STA MoC UkrSEPRO ACI FAC TRA NTRA TRC MOC ICT INACOM NCC ANRT CERT CNC/AFTIC ANATEL SUBTEL IFETEL TUV NOM |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Ergonomie | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Afneembare kabel | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Software | |
| Meegeleverde software | Lenovo Go Central |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 420 mAh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | CE CB BQB TUV Mark cTUVus FCC IC IDA WPC BIS SIRIM NTA SDOCo SDPPI NTC MIC AITI RCM NCC BSMI MSIP VCCI JRF SRRC ANRCETI ICASA MINCOM STA MoC UkrSEPRO ACI FAC TRA NTRA TRC MOC ICT INACOM NCC ANRT CERT CNC/AFTIC ANATEL SUBTEL IFETEL TUV NOM |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | Lenovo Go Central |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 586 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 437,4 x 128,8 x 14,8 mm |
| Verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gewicht verpakking | 795 g |
| Meegeleverde software | Lenovo Go Central |
| Breedte verpakking | 495 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4Y41R64540 toetsenbord Thuis/We...
ā¬Ā 82,27
ā¬Ā 67,99
|
Popular
BakkerElkhuizen S-Board 840 DE Qwertz
ā¬Ā 70,51
ā¬Ā 58,27
|
Bestseller
Logitech 920-008685 toetsenbord Inclus...
ā¬Ā 67,49
ā¬Ā 55,78
|
Hot Product
Logitech 920-008675 toetsenbord Inclus...
ā¬Ā 67,26
ā¬Ā 55,59
|
Logitech 920-008679 toetsenbord Inclus...
ā¬Ā 67,26
ā¬Ā 55,59
|
Recommended
Logitech 920-008683 toetsenbord Inclus...
ā¬Ā 67,26
ā¬Ā 55,59
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4Y41R64540
|
BNES840DDE
|
920-008685
|
920-008675
|
920-008679
|
920-008683
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
BakkerElkhuizen
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
| Toetsenbordindeling |
n.v.t.
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
QWERTY
|
QWERTY
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Inclusief muis |
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Backlight |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Home/Office
|
Office
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|
Universal
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Toetsenbord toetsschakelaar |
scissor key switch
|
scissor key switch
|
Membrane key switch
|
Membrane key switch
|
Membrane key switch
|
Membrane key switch
|



