Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XJ1U03944 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
€ 42,07
€ 34,77
Op voorraad
14" Premium Clarity-privacyfilter voor de X1 Carbon Gen9 (16:10)
Stock Availability: 9 availible
- Smalle privacykijkhoek van 30°
- 25% helderder dan standaardfilters
- Blokkeert 35% van blauw licht voor oogcomfort
- 85% doorlating van helderheid
- Antimicrobiële coating
- Ontworpen voor de X1 Carbon Gen9 (16:10)
Categorie: Schermfilters
| SKU | 4XJ1U03944 |
|---|---|
| EAN | 0195892135388 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Bescherm uw vertrouwelijke gegevens met het Lenovo 14" Premium Clarity-privacyfilter voor de X1 Carbon Gen9. Geniet van ongeëvenaarde helderheid, minder blauw licht en een gezondere kijkbeleving.
| Technische details | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Kenmerken | |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Beeldscherm | |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4XJ1U03944 schermfilter 35,6 cm...
€ 42,07
€ 34,77
|
Targus privacyscherm 24"W (16:9)
€ 59,60
€ 49,26
|
Popular
HP 14-in Privacy Filter
€ 45,80
€ 37,85
|
Bestseller
Targus ASF238W9EU schermfilter 60,5 cm...
€ 57,22
€ 47,29
|
Hot Product
Kensington 2-way Removable Privacy Scr...
€ 36,74
€ 30,36
|
New
Kensington 2-way Removable Privacy Scr...
€ 44,21
€ 36,54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XJ1U03944
|
ASF24W9EU
|
J6E65AA
|
ASF238W9EU
|
626459
|
626471
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Targus
|
HP
|
Targus
|
Kensington
|
Kensington
|
| Soort |
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geschikt voor |
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
Notebook
|




