Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XJ1U03941 schermfilter 33,8 cm (13.3") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
€ 43,57
€ 36,01
Op voorraad
13,3" Premium Clarity-privacyfilter voor de X13 Yoga Gen4 (16:10)
Stock Availability: 10 availible
- Kijkhoek van 30° voor eersteklas privacy
- Tot 25% helderder dan standaard privacyfilters
- Blokkeert 35% van schadelijk blauw licht
- 85% doorlating van helderheid met nanolouver-technologie
- Antimicrobiële coating voor extra veiligheid
- Past perfect op de X13 Yoga Gen4 (16:10)
Categorie: Schermfilters
| SKU | 4XJ1U03941 |
|---|---|
| EAN | 0195892135333 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Ervaar eersteklas schermbescherming met het Lenovo 13,3" Premium Clarity-privacyfilter voor de X13 Yoga Gen4. Ontworpen voor helderheid en comfort, voor natuurlijke weergave terwijl uw gegevens tegen inkijk van de zijkant worden beschermd.
| Technische details | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Kenmerken | |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | X13 Yoga Gen4 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 33,8 cm (13.3") |
| Compatibiliteit | X13 Yoga Gen4 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 158,8 g |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 158,8 g |
| Beeldscherm | |
| Compatibiliteit | X13 Yoga Gen4 |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4XJ1U03941 schermfilter 33,8 cm...
€ 43,57
€ 36,01
|
Hot Product
StarTech.com 14in Privacy Filter voor...
€ 43,71
€ 36,12
|
3M BPNAP005 schermfilter 41,1 cm (16.2...
€ 62,48
€ 51,64
|
New
3M BP133W1B schermfilter Randloze priv...
€ 51,32
€ 42,41
|
Bestseller
3M BP140W1B schermfilter Randloze priv...
€ 54,00
€ 44,63
|
Popular
3M BPNAP002 schermfilter 33,8 cm (13.3...
€ 51,32
€ 42,41
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XJ1U03941
|
14L-PRIVACY-SCREEN
|
BPNAP005
|
BP133W1B
|
BP140W1B
|
BPNAP002
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
StarTech.com
|
3M
|
3M
|
3M
|
3M
|
| Soort |
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
| Geschikt voor |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Netbook
|
Notebook
|
Notebook
|


