Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XJ1U03940 schermfilter 40,6 cm (16") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
€ 57,28
€ 47,34
Op voorraad
16" Premium Clarity-privacyfilter voor de P16/T16 Gen1 (16:10)
Stock Availability: 5 availible
- Verbeterde privacybescherming: de smalle kijkhoek van 30° houdt gevoelige gegevens veilig van zijdelingse inkijk
- Eersteklas helderheid: tot 25% helderder dan standaard zwarte privacyfilters voor natuurlijkere en levendigere weergave
- Blauwlichtreductie: blokkeert 35% van schadelijk blauwe licht om vermoeide ogen bij langdurig gebruik te verminderen
- Hoge doorlating van helderheid: de geavanceerde nanolouver-technologie van Lenovo maakt 85% doorlating van helderheid mogelijk, zonder dat dit ten koste gaat van de veiligheid
- Antimicrobiële coating: extra bescherming voor een schonere, veiligere werkomgeving
- Apparaatspecifieke pasvorm: voor de Lenovo P16/T16 Gen1 ontworpen, met nauwkeurige compatibiliteit en eenvoudige installatie
Categorie: Schermfilters
| SKU | 4XJ1U03940 |
|---|---|
| EAN | 0195892135364 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Het 16" Lenovo Premium Clarity-privacyfilter voor P16/T16 Gen1 biedt uitmuntende privacy, terwijl de uitzonderlijke schermhelderheid blijft behouden. Vergeleken met traditionele zwarte privacyfilters biedt het een helderdere en natuurlijkere kijkervaring, zodat gebruikers niet hoeven in te leveren op schermkwaliteit. Dankzij geavanceerde nanolouver-technologie van Lenovo laat het filter tot 85% van de helderheid van het beeldscherm door, terwijl het 35% van schadelijk blauw licht vermindert, wat comfortabeler is voor het oog. Een antimicrobiële coating biedt extra bescherming en zorgt voor een veiligere en hygiënischere werkomgeving.
| Technische details | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Design | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Geschikt voor | Laptop |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Kenmerken | |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | P16/T16 Gen1 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Compatibiliteit | P16/T16 Gen1 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 176,5 g |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Gewicht verpakking | 176,5 g |
| Beeldscherm | |
| Compatibiliteit | P16/T16 Gen1 |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4XJ1U03940 schermfilter 40,6 cm...
€ 57,28
€ 47,34
|
Hot Product
Targus privacyscherm 24"W (16:9)
€ 59,60
€ 49,26
|
Bestseller
Targus ASF238W9EU schermfilter 60,5 cm...
€ 57,22
€ 47,29
|
New
Kensington 2-way Removable Privacy Scr...
€ 80,60
€ 66,61
|
Kensington Privacy filter - 2-weg verw...
€ 47,47
€ 39,23
|
Popular
StarTech.com Laptop Privacy Screen voo...
€ 46,97
€ 38,82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XJ1U03940
|
ASF24W9EU
|
ASF238W9EU
|
626485
|
627188
|
PRIVSCNLT15
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Targus
|
Targus
|
Kensington
|
Kensington
|
StarTech.com
|
| Soort |
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geschikt voor |
Notebook
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Monitor
|
Notebook
|
Notebook
|





