Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XD1J77351 hoofdtelefoon/headset Bedraad In-ear Kantoor/callcenter USB Type-C Zwart
ā¬Ā 18,03
ā¬Ā 14,90
Op voorraad
USB-C in-ear-hoofdtelefoon met kabel
Stock Availability: 5 availible
- Universele USB-C-aansluitingen
- indrukwekkende audio
- moeiteloze bediening
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 4XD1J77351 |
|---|---|
| EAN | 0195892059837 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
De Lenovo USB-C in-ear-hoofdtelefoon met kabel levert dankzij de digitale audiotechnologie niets minder dan het beste. In combinatie met eersteklas 9 mm luidsprekerdrivers en een in-line microfoon van ondernemingsklasse zijn ze de perfecte keuze voor drukke professionals die een uitzonderlijke audio-ervaring willen. Overal en op elk USB-C apparaat.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Certificering | CB cTUVus FI TUV-merkteken FCC VCCI KC CE EMC |
| Kleur kabel | Zwart |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Hoofdtelefoon | |
| Maximum input vermogen | 5 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Frequentiebereik koptelefoon | 100 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 110 dB |
| Diameter van de luidspreker | 9 mm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | In lijn |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu gestuurd | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 12 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 122 mm |
| Diepte verpakking | 56 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4XD1J77351 hoofdtelefoon/headse...
ā¬Ā 18,03
ā¬Ā 14,90
|
Bestseller
Logitech H110 headset
ā¬Ā 19,89
ā¬Ā 16,44
|
Popular
Logitech 981-000350 hoofdtelefoon/head...
ā¬Ā 20,69
ā¬Ā 17,10
|
New
Modecom MC-450 ONE Headset Bedraad Hoo...
ā¬Ā 16,55
ā¬Ā 13,68
|
Recommended
Belkin ROCKSTAR⢠in-ear oordopjes met...
ā¬Ā 20,47
ā¬Ā 16,92
|
Hot Product
HP stereo USB-headset G2
ā¬Ā 21,28
ā¬Ā 17,59
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XD1J77351
|
981-000271
|
981-000350
|
S-MC-450-ONE-BLU
|
G3H0002BTBLK
|
428K6AA
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Logitech
|
Logitech
|
MODECOM
|
Belkin
|
HP
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
In-ear
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
In-ear
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Calls/Music
|
Calls/Music
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headphones
|
Headset
|
| Microfoontype |
In-line microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
In-line microphone
|
In-line microphone
|
Boom microphone
|





