Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XC1Q25246 webcam 8 MP 1920 x 1080 Pixels USB-C Zwart
| SKU | 4XC1Q25246 |
|---|---|
| EAN | 0195892103608 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |

Zie er op je best uit in 4K
De grotere Sony STARVIS2 1/1,8" sensor past de helderheid aan voor optimale beeldkwaliteit.

Slimme videofocus, handen vrij
AI Auto Focus houdt je altijd gefocust, zelfs terwijl je beweegt.

Slimme belichting, betere video
AI Auto Exposure past de instellingen aan voor optimale verlichting en helderheid.

Superieure beeldkwaliteit bij extreme verlichting
Met HDR en aanpassing voor weinig licht.

AI-gestuurde gezichtstracking
Houdt je automatisch gecentreerd in beeld.

Pas je FOV aan
Kies uit 90°, 78° of 65°.

AI-ruisonderdrukking
De directionele microfoon met AI Deep Neural Network (DNN) filtert ongewenste geluiden uit voor heldere, gerichte audio.

Gecertificeerd voor
Microsoft Teams
Compatibel met toonaangevende UC-platforms.

Privacy die je kunt beheren
Een magnetische sluiter zorgt voor extra beveiliging.

Pas je gebruikerservaring aan
Pas apparaatinstellingen aan met LADM
(Lenovo Accessories and Display Manager)-software.

Geniet van moeiteloze installatie
Sluit hem gewoon aan op je laptop, beeldscherm of statief voor direct gebruik zonder gedoe.
| Prestatie | |
|---|---|
| Camera HD-type | 4K Ultra HD |
| Automatische lichtcorrectie | Ja |
| Megapixels | 8 MP |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde videoformaten | YUY2 |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Operating voltage | 5 V |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Privacycamera | Ja |
| Werkzame stroming | 0,9 A |
| Design | |
| Aantal microfoons | 1 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Interface | USB-C |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteuning voor statiefmontage | Ja |
| Montagewijze | Clip/standaard |
| Snoerlengte | 2 m |
| Certificering | CE for EU/EFTA FCC and ICES for North America CB (62368 -1) KCC for South Korea BSMI for TW VCCI for Japan BIS for India |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 115 g |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 239 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type C |
| Microfoon | |
| Aantal microfoons | 1 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Overige specificaties | |
| Ondersteuning voor statiefmontage | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4XC1Q25246 webcam 8 MP 1920 x 1...
ā¬Ā 190,96
ā¬Ā 157,82
|
Popular
iiyama UC-CAM10PRO-1 webcam 8,46 MP 21...
ā¬Ā 210,79
ā¬Ā 174,21
|
New
Logitech 960-001554 webcam 3840 x 2160...
ā¬Ā 231,26
ā¬Ā 191,12
|
Hot Product
Logitech 960-001559 webcam 3840 x 2160...
ā¬Ā 232,86
ā¬Ā 192,45
|
Recommended
Logitech BRIO 4K webcam 13 MP 4096 x 2...
ā¬Ā 183,02
ā¬Ā 151,26
|
Bestseller
Logitech BRIO 4K webcam 13 MP 4096 x 2...
ā¬Ā 161,61
ā¬Ā 133,56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XC1Q25246
|
UC-CAM10PRO-1
|
960-001554
|
960-001559
|
960-001718
|
960-001746
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
iiyama
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
| Megapixels |
8MP to 9MP
|
8MP to 9MP
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
13MP to 27MP
|
13MP to 27MP
|
| Ingebouwde microfoon |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Maximale videoresolutie |
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
3840 x 2160 pixels
|
3840 x 2160 pixels
|
4096 x 2160 pixels
|
4096 x 2160 pixels
|
| Camera HD-type |
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|
4K Ultra HD
|





