Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4XC1Q25245 webcam 4 MP 1920 x 1080 Pixels USB-C Zwart
| SKU | 4XC1Q25245 |
|---|---|
| EAN | 0195892103615 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |

Kristalheldere video met 2K-resolutie
Voor scherpe, levendige beelden (3,6 Megapixels) voor elk gesprek.

Naadloze autofocus Geen handen nodig
AI-gestuurde focus zorgt ervoor dat je altijd scherp bent, zelfs onderweg.

Dynamische belichting, superieure video
AI Auto exposure optimaliseert de verlichting en helderheid voor de beste visuele ervaring.

Uitstekende beeldkwaliteit, onder elke verlichting
Met HDR en verbetering bij weinig licht.

Slimme gezichtstracking met AI
Zorgt ervoor dat je altijd moeiteloos in het beeld bent gecentreerd.

Gecertificeerd voor Microsoft Teams
Compatibel met toonaangevende UC-platforms.

Selecteerbare FOV voor jouw ideale hoek
Kies uit 90°, 78° of 65°.

AI-ruisonderdrukking
De directionele microfoon met AI Deep Neutral Network ( DNN ) filtert ongewenste achtergrondgeluiden uit.

Beheer je privacy
Bescherm je privacy met de geĆÆntegreerde sluiter.

Pas je gebruikerservaring aan
Pas de apparaatinstellingen aan met LADM(Lenovo Accessoires en Display Manager)-software.

Moeiteloze installatie in enkele seconden
Eenvoudig verbinden met je laptop en beeldscherm
of een statief voor snel en probleemloos gebruik.
| Prestatie | |
|---|---|
| Camera HD-type | Full HD |
| Automatische lichtcorrectie | Ja |
| Megapixels | 4 MP |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde videoformaten | YUY2 |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Operating voltage | 5 V |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Privacycamera | Ja |
| Werkzame stroming | 0,9 A |
| Design | |
| Aantal microfoons | 1 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Interface | USB-C |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteuning voor statiefmontage | Ja |
| Montagewijze | Clip/standaard |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Certificering | CE for EU/EFTA FCC and ICES for North America CB (62368 -1) KCC for South Korea BSMI for TW VCCI for Japan BIS for India |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Gewicht | 95 g |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 203 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type C |
| Microfoon | |
| Aantal microfoons | 1 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Overige specificaties | |
| Ondersteuning voor statiefmontage | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4XC1Q25245 webcam 4 MP 1920 x 1...
ā¬Ā 104,30
ā¬Ā 86,20
|
Hot Product
Logitech C930e
ā¬Ā 125,37
ā¬Ā 103,61
|
Bestseller
Logitech C925e
ā¬Ā 107,33
ā¬Ā 88,70
|
Popular
Logitech C922 Pro Stream Webcam
ā¬Ā 131,33
ā¬Ā 108,54
|
Recommended
Logitech C920s webcam
ā¬Ā 121,01
ā¬Ā 100,01
|
New
Cisco Desk Camera 1080p webcam 8 MP 19...
ā¬Ā 118,74
ā¬Ā 98,13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XC1Q25245
|
960-000972
|
960-001076
|
960-001088
|
960-001252
|
CD-DSKCAMD-C-WW
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Logitech
|
Cisco
|
| Megapixels |
3MP to 5MP
|
n.v.t.
|
3MP to 5MP
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
8MP to 9MP
|
| Ingebouwde microfoon |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Maximale videoresolutie |
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Camera HD-type |
Full HD
|
Full HD
|
Full HD
|
Full HD
|
Full HD
|
Full HD
|





