Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4X81S85524 stylus-pen 3,6 g Zwart
€ 40,57
€ 33,53
Op voorraad
Lenovo 4X81S85524, Laptop, Lenovo, Zwart, ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (AMD) ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (Intel), Zwart, AES 1.0
Stock Availability: 10 availible
Categorie: Stylus-pennen
| SKU | 4X81S85524 |
|---|---|
| EAN | 0195892127239 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo 4X81S85524. Apparaatcompatibiliteit: Laptop, Merkcompatibiliteit: Lenovo, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 3,6 g, Hoogte: 116,8 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Type verpakking: Doos, Breedte verpakking: 223 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Certificering | CE EMC ROHS UKCA VCCI KCC FCC ICES NOM |
| Hoogte | 116,8 mm |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Compatibiliteit | ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (AMD) ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (Intel) |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 77 g |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Hoogte | 116,8 mm |
| Gewicht | 3,6 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Certificering | CE EMC ROHS UKCA VCCI KCC FCC ICES NOM |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (AMD) ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (Intel) |
| Apparaatcompatibiliteit | Laptop |
| Ondersteunde protocollen | AES 1.0 |
| Tipkleur | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 77 g |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4X81S85524 stylus-pen 3,6 g Zwart
€ 40,57
€ 33,53
|
New
Wacom LP1100K stylus-pen Zwart
€ 35,36
€ 29,22
|
Hot Product
HP MPP 1.51 pen
€ 52,64
€ 43,50
|
Logitech 993-001925 stylus-pen Wit
€ 40,31
€ 33,31
|
Popular
Lenovo 4X81H95633 stylus-pen 17,3 g Gr...
€ 37,57
€ 31,05
|
Bestseller
HP Slim Rechargeable Pen
€ 45,93
€ 37,96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4X81S85524
|
LP1100K
|
3V2X4AA#ABB
|
993-001925
|
4X81H95633
|
630W7AA#AC3
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Wacom
|
HP
|
Logitech
|
Lenovo
|
HP
|
| Merkcompatibiliteit |
Lenovo
|
Wacom
|
HP
|
n.v.t.
|
Lenovo
|
HP
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Notebook
|
Graphic tablet
|
Notebook
|
n.v.t.
|
Notebook
|
n.v.t.
|





