Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Lenovo 4X61P69962 videokaart NVIDIA RTX 2000 Ada 16 GB GDDR6
ā¬Ā 690,33
ā¬Ā 570,52
Op voorraad
Lenovo 4X61P69962, RTX 2000 Ada, 16 GB, GDDR6, 7680 x 4320 Pixels, PCI Express x8 4.0, 1 ventilator(en)
Stock Availability: 7 availible
Categorie: Videokaarten
| SKU | 4X61P69962 |
|---|---|
| EAN | 0195892100201 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | In Stock |
Lenovo 4X61P69962. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: RTX 2000 Ada. Grafische geheugen: 16 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR6. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. Soort aansluiting: PCI Express x8 4.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 1 ventilator(en)
| Processor | |
|---|---|
| Grafische processor | RTX 2000 Ada |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Geheugen | |
| Grafische geheugen | 16 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR6 |
| Geheugen bandbreedte (max) | 224 GB/s |
| Poorten & interfaces | |
| Soort aansluiting | PCI Express x8 4.0 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 4 |
| Prestatie | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Design | |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Type koeling | Actief |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL,FCC,BSMI,KC,VCCI,UKCA,CE,CB,RCM,Ukraine DOC,Morocco DOC |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Vermogensverbruik (max) | 70 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Type koeling | Actief |
| Kleur van het product | Zwart |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 500 g |
| Hoogte | 69 mm |
| Diepte | 13,7 mm |
| Lengte | 155,9 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Gewicht verpakking | 850 g |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Breedte verpakking | 400 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | UL,FCC,BSMI,KC,VCCI,UKCA,CE,CB,RCM,Ukraine DOC,Morocco DOC |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Lenovo 4X61P69962 videokaart NVIDIA RT...
ā¬Ā 690,33
ā¬Ā 570,52
|
Bestseller
Nvidia RTX 2000 Ada 16 GB GDDR6
ā¬Ā 752,21
ā¬Ā 621,66
|
ASUS TUF Gaming TUF-RX9070XT-O16G-GAMI...
ā¬Ā 991,63
ā¬Ā 819,53
|
ASUS Prime -RX9070XT-O16G AMD Radeon R...
ā¬Ā 938,00
ā¬Ā 775,21
|
Recommended
ASUS Prime -RX9070-O16G AMD Radeon RX...
ā¬Ā 824,13
ā¬Ā 681,10
|
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC...
ā¬Ā 779,36
ā¬Ā 644,10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4X61P69962
|
900-5G192-2541-000
|
90YV0L70-M0NA00
|
90YV0L71-M0NA00
|
90YV0LI1-M0NA00
|
V532-003R
|
| Manufacturer |
Lenovo
|
Nvidia
|
ASUS
|
ASUS
|
ASUS
|
MSI
|
| Grafische adapter, soort geheugen |
GDDR6
|
GDDR6
|
GDDR6
|
GDDR6
|
GDDR6
|
GDDR7
|
| Soort aansluiting |
PCI Express x8 4.0
|
PCI Express x8 4.0
|
PCI Express 5.0
|
PCI Express 5.0
|
PCI Express 5.0
|
PCI Express 5.0
|
| Geheugenbus |
n.v.t.
|
64bit to 128bit
|
245bit to 256bit
|
245bit to 256bit
|
245bit to 256bit
|
128bit to 192bit
|
| Grafische processor |
RTX 2000 Ada
|
RTX 2000 Ada
|
Radeon RX 9070 XT
|
Radeon RX 9070 XT
|
Radeon RX 9070
|
GeForce RTX 5070
|
| Maximum resolutie |
7680 x 4320 pixels
|
7680 x 4320 pixels
|
7680 x 4320 pixels
|
7680 x 4320 pixels
|
7680 x 4320 pixels
|
7680 x 4320 pixels
|
| DVI-I poorten |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| DVI-D poorten |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Aantal HDMI-poorten |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1
|
1
|
1
|
1
|
| Type koeling |
Active
|
Active
|
Active
|
Active
|
Active
|
Active
|
| Aantal DisplayPorts |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
3
|
3
|
3
|
3
|
| Grafische processor familie |
NVIDIA
|
NVIDIA
|
AMD
|
AMD
|
AMD
|
NVIDIA
|
| Grafische geheugen |
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|
16GB to 24GB
|
12GB to 16GB
|





