Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Huddly ONE 12 MP Zwart 1920 x 1080 Pixels 30 fps CMOS 25,4 / 2,3 mm (1 / 2.3")
€ 284,92
€ 235,47
Op voorraad
Huddly ONE, 12 MP, CMOS, Full HD, 1920 x 1080 Pixels, 30 fps, Zwart
Stock Availability: 6 availible
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| SKU | 7090043790856 |
|---|---|
| EAN | 7090043790856 |
| Manufacturer | Huddly |
| Availability | In Stock |
Huddly ONE. Megapixels: 12 MP, Type beeldsensor: CMOS. HD type: Full HD, Maximale videoresolutie: 1920 x 1080 Pixels, Ondersteunde video-modi: 1080p, 720p, Maximale beeldsnelheid: 30 fps. Kleur van het product: Zwart
| Camera | |
|---|---|
| Megapixels | 12 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,3 mm (1 / 2.3") |
| Horizontaal gezichtsveld | 120° |
| Verticaal gezichtsveld | 90° |
| F-nummer (relatieve aperture) | 2,8 |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 720p |
| HD type | Full HD |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB Type-C-connector | Ja |
| Energie | |
| DC voltage input | 5 V |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 82 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Hoogte | 80 mm |
You may also be interested in
| Product |
Huddly ONE 12 MP Zwart 1920 x 1080 Pix...
€ 284,92
€ 235,47
|
iiyama UC CAM120ULB-1 camera voor vide...
€ 423,09
€ 349,66
|
Huddly ONE Work From Home Kit 12 MP Zw...
€ 310,92
€ 256,96
|
|---|---|---|---|
| SKU |
7090043790856
|
UC CAM120ULB-1
|
7090043790603
|
| Manufacturer |
Huddly
|
iiyama
|
Huddly
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|


