Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE ProLiant DL380 Gen11 Standard Heat Sink Kit Koelplaat/radiatoren
€ 74,52
€ 61,59
Op voorraad
HPE ProLiant DL380 Gen11 Standard Heat Sink Kit, Koelplaat/radiatoren, 640 g
Stock Availability: 3 availible
Categorie: Rack-toebehoren
| SKU | P49145-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017668956 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE ProLiant DL380 Gen11 Standard Heat Sink Kit. Soort: Koelplaat/radiatoren. Gewicht: 640 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Koelplaat/radiatoren |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 161 mm |
| Gewicht | 640 g |
| Diepte | 204 mm |
| Breedte | 167 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Soort | Koelplaat/radiatoren |
| Gewicht (imperiaal) | 0,64 kg (1.41 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,64 kg (1.41 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
HPE ProLiant DL380 Gen11 Standard Heat...
€ 74,52
€ 61,59
|
Popular
Eaton ELRACK rack-toebehoren
€ 65,50
€ 54,13
|
APC Bracket Kit, Zero U PDU, HP
€ 69,76
€ 57,65
|
APC AR8006A rack-toebehoren
€ 96,86
€ 80,05
|
Bestseller
APC 1U 19" zwart modulair gereeds...
€ 71,35
€ 58,97
|
Hot Product
APC Horizontale kabelorganizer 1U
€ 85,85
€ 70,95
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P49145-B21
|
ELRACK
|
AP7406
|
AR8006A
|
AR8136BLK
|
AR8425A
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
APC
|
| Soort |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Blank panel
|
Cable management panel
|





