Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable InfiniBand en Glasvezelkabel SFP
€ 33,38
€ 27,59
Op voorraad
HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable, 5 m, LC, SFP, SFP
Stock Availability: 21 availible
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
| SKU | QK734A |
|---|---|
| EAN | 0886111610617 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 5m Cable. Snoerlengte: 5 m, Soort kabel: LC, Aansluiting 1: SFP, Aansluiting 2: SFP
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | SFP |
| Aansluiting 2 | SFP |
| Soort kabel | LC |
| Snoerlengte | 5 m |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Buigradius | 7,5 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Buigradius | 7,5 mm |
| Diameter van de kabel | 1,6 mm |
| Gewicht | 450 g |
| Snoerlengte | 5 m |
| Technische details | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | SFP |
| Aansluiting 2 | SFP |
| Soort kabel | LC |
| Snoerlengte | 5 m |
| Gewicht (imperiaal) | 0,454 kg (1 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,454 kg (1 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4...
€ 33,38
€ 27,59
|
StarTech.com 30m Multimode 50/125 Dupl...
€ 43,51
€ 35,96
|
Bestseller
StarTech.com Cisco SFP-H10GB-CU1M comp...
€ 35,21
€ 29,10
|
Hot Product
StarTech.com Cisco SFP-H10GB-CU1M comp...
€ 39,28
€ 32,46
|
StarTech.com Cisco SFP-H10GB-CU1M comp...
€ 43,73
€ 36,14
|
StarTech.com Juniper EX-QSFP-40 GbE-DA...
€ 27,20
€ 22,48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
QK734A
|
50FIBLCLC30
|
SFPCMM1M
|
SFPCMM2M
|
SFPCMM3M
|
EXQSFP4050CM
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort kabel |
LC
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





