Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking Instant On Access Point Dual Radio 2x2 Wi-Fi 6 (RW) AP22D 1200 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
ā¬Ā 223,17
ā¬Ā 184,44
Op voorraad
HPE Networking Instant On Access Point Dual Radio 2x2 Wi-Fi 6 (RW) AP22D, 2,4 GHz, 5 GHz, 1200 Mbit/s, OWE, WPA2, WPA3, 1000,2500 Mbit/s
Stock Availability: 11 availible
Categorie: Draadloze toegangspunten (WAP's)
| SKU | S1U76A |
|---|---|
| EAN | 0190017676296 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Networking Instant On Access Point Dual Radio 2x2 Wi-Fi 6 (RW) AP22D. 2,4 GHz, 5 GHz, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1200 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: OWE, WPA2, WPA3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,2500 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Kleur van het product: Wit. Vermogensverbruik (max): 51 W
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1200 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500 Mbit/s |
| Prestatie | |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1200 Mbit/s |
| Aantal gebruikers | 75 gebruiker(s) |
| Reset button | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500 Mbit/s |
| Certificering | Wi-Fi Alliance certified (WFA) 802.11ax with (Wi-Fi 6), WPA2, WPA3 |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Netwerk | |
| Aantal gebruikers | 75 gebruiker(s) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluitingen | 1x 2.5 GbE Base-T PoE Class 4/6 uplink 2x 1 GbE Base-T PoE Class 3 downlink 2x 1 GbE Base-T downlink DC power connector LED status indicators Reset/LED control button Kensington security slot |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 5 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | OWE, WPA2, WPA3 |
| Kenmerken | |
| 6 GHz | Nee |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1200 Mbit/s |
| Aantal gebruikers | 75 gebruiker(s) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,2500 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 1200 Mbit/s |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 51 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 50 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| DC voltage bereik | 48 V |
| Design | |
|---|---|
| Plaatsing | Bureau, Muur |
| Kleur van het product | Wit |
| Reset button | Ja |
| Certificering | Wi-Fi Alliance certified (WFA) 802.11ax with (Wi-Fi 6), WPA2, WPA3 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Antenne | |
| Soort antenne | Intern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 5,4 dBi |
| Antennas quantity | 2 |
| Type antennerichting | Semi-directioneel |
| Technische details | |
| Reset button | Ja |
| Montage | Gang wall box-mount kit or Desk-mount kit |
| Certificaten | |
| Certificering | Wi-Fi Alliance certified (WFA) 802.11ax with (Wi-Fi 6), WPA2, WPA3 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 86 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Overige specificaties | |
| Montage | Gang wall box-mount kit or Desk-mount kit |
| Aansluitingen | 1x 2.5 GbE Base-T PoE Class 4/6 uplink 2x 1 GbE Base-T PoE Class 3 downlink 2x 1 GbE Base-T downlink DC power connector LED status indicators Reset/LED control button Kensington security slot |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE Networking Instant On Access Point...
ā¬Ā 223,17
ā¬Ā 184,44
|
New
Cisco CBW140AC 867 Mbit/s Wit Power ov...
ā¬Ā 293,05
ā¬Ā 242,19
|
Hot Product
Cisco CBW240AC 1733 Mbit/s Grijs Power...
ā¬Ā 212,52
ā¬Ā 175,64
|
NETGEAR Insight Cloud Managed WiFi 6 A...
ā¬Ā 206,97
ā¬Ā 171,05
|
Popular
NETGEAR Insight Cloud Managed WiFi 6 A...
ā¬Ā 290,80
ā¬Ā 240,33
|
Bestseller
HPE Aruba Networking Networking Instan...
ā¬Ā 220,90
ā¬Ā 182,56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
S1U76A
|
3-CBW140AC-E
|
CBW240AC-E
|
WAX610-100EUS
|
WAX620-100EUS
|
R9B28A
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
Netgear
|
Netgear
|
HPE
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
1200 Mbit/s
|
867 Mbit/s
|
1733 Mbit/s
|
2500 Mbit/s
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| 2,4 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| 5 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|





