Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-A Campus AP 10-Pack 9/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit
€ 128,56
€ 106,25
Op voorraad
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-A Campus AP 10-Pack 9/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit, 10 stuk(s), 136,1 g
Stock Availability: 17 availible
Categorie: Rack-toebehoren
| SKU | JZ370A |
|---|---|
| EAN | 0190017233093 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-A Campus AP 10-Pack 9/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit. Aantal per verpakking: 10 stuk(s). Gewicht: 136,1 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibiliteit | Aruba 510 Series Campus Access Points |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 165 mm |
| Gewicht | 136,1 g |
| Diepte | 178 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Compatibiliteit | Aruba 510 Series Campus Access Points |
| Gewicht (imperiaal) | 0,136 kg (0.3 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,136 kg (0.3 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-A Cam...
€ 128,56
€ 106,25
|
Popular
APC Vertical Cable Oganizer, NetShelter
€ 177,29
€ 146,52
|
Bestseller
APC Verticale kabelorganizer, 8 kabelr...
€ 192,04
€ 158,71
|
APC Plank met bevestiging aan twee zij...
€ 168,07
€ 138,90
|
Hot Product
QNAP RAIL-A02-90 rack-toebehoren Rekra...
€ 145,27
€ 120,06
|
StarTech.com 3U Universele Server Rack...
€ 107,16
€ 88,56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JZ370A
|
AR7572
|
AR8442
|
AR8422
|
RAIL-A02-90
|
UNIRAILS3U
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
APC
|
APC
|
QNAP
|
StarTech.com
|
| Soort |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Cable management panel
|
Rack shelf
|
Rack rail kit
|
Rack rail
|





