Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grijs
ā¬Ā 3.108,22
ā¬Ā 2.568,78
Op voorraad
HPE Aruba Networking 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch, Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
Stock Availability: 12 availible
Categorie: Netwerk-switches
| SKU | JL322A |
|---|---|
| EAN | 0190017071251 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
HPE Aruba Networking 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch. Switch type: Managed, Switch-laag: L3. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 44. Full duplex. MAC-adrestabel: 32768 entries, Switchingcapaciteit: 176 Gbit/s. Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Power over Ethernet (PoE). Rack-montage, Vormfactor: 1U
| Beheerfuncties | |
|---|---|
| Switch-laag | L3 |
| Switch type | Managed |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 44 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal geĆÆnstalleerde SFP modules | 0 |
| Aantal geĆÆnstalleerde SFP+ modules | 0 |
| Aantal Combo SFP-poorten | 4 |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Aansluitingen | (44) RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports (4) Dual Personality 10/100/1000 BASE-T PoE+ or 100/1000 Mbps SFP Ports (1) uplink module slot, (1) stacking module slot |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Full duplex | Ja |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| IP routing | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Auto-sensing | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| 10G support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Data-uitwisseling | |
| MAC-adrestabel | 32768 entries |
| Switchingcapaciteit | 176 Gbit/s |
| Throughput | 112 Mpps |
| Latentie (10-100 Mbps) | 11,8 µs |
| Latentie (1 Gbps) | 3,1 µs |
| Latentie (10 Gbps) | 3,4 µs |
| Packet buffergeheugen | 12,38 MB |
| Beveiliging | |
| Authenticatie | MAC-gebaseerde authenticatie, Webgebaseerde authenticatie |
| SSH/SSL support | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Multicast-functies | |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Design | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | 1U |
| Prestatie | |
| Frequentie van processor | 1016 MHz |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Type processor | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Packet buffergeheugen | 12,38 MB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 470 W |
| Energieverbruik opmerking | 2 power supplies are supported: JL086A PSU (each): 470W JL087A PSU (each): 860W |
| Netvoeding voetnoot | JL086A X372 54VDC 680W 100-240VAC Power Supply, JL087A X372 54VDC 1050W 110-240VAC Power Supply |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 1440 W |
| Overige specificaties | |
| Latentie | 1000 Mb Latency: < 3.1 µs 10 Gbps Latency: < 3.4 µs |
| Prestatiebeheer | HPE Aruba Networking Management Software (AirWave) HPE Aruba Networking Central IMC - Intelligent Management Center Command-line interface Web browser Configuration menu SNMP manager Telnet RMON1 FTP Out-of-band management (serial RS-232C or micro USB) |
| Geheugen en processor | Dual Core ARM Coretex A9 @ 1016 MHz 1 GB DDR3 SDRAM Packet buffer size: 12.38 MB and 4.5 MB Ingress, 7.785 Egress 4 GB eMMC |
| Gewicht (imperiaal) | 4,65 kg (10.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442,5 x 324,4 mm (1.73 x 17.4 x 12.8") |
| Aansluitingen | (44) RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports (4) Dual Personality 10/100/1000 BASE-T PoE+ or 100/1000 Mbps SFP Ports (1) uplink module slot, (1) stacking module slot |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 355 BTU/h |
| Virtuele LAN-functies | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,9 mm |
| Diepte | 442,5 mm |
| Hoogte | 324,3 mm |
| Gewicht | 4,65 kg |
| Gewicht (imperiaal) | 4,65 kg (10.2 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 43,9 x 442,5 x 324,4 mm (1.73 x 17.4 x 12.8") |
| Technische details | |
| Rack-montage | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Frequentie van processor | 1016 MHz |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | 1U |
| Type processor | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Geheugen | |
| Type geheugen | DDR3-SDRAM |
| Packet buffergeheugen | 12,38 MB |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 2930M 48G PoE+ 1-...
ā¬Ā 3.108,22
ā¬Ā 2.568,78
|
Popular
Cisco Catalyst C9300-24T-E netwerk-swi...
ā¬Ā 3.775,99
ā¬Ā 3.120,65
|
New
Cisco Catalyst C9300-24P-E netwerk-swi...
ā¬Ā 3.919,60
ā¬Ā 3.239,34
|
Bestseller
Cisco Catalyst 9200L Managed L3 Gigabi...
ā¬Ā 3.536,03
ā¬Ā 2.922,34
|
Recommended
Cisco Catalyst 9200L Managed L3 10G Et...
ā¬Ā 3.886,76
ā¬Ā 3.212,20
|
Hot Product
Cisco Catalyst 9200L Managed L3 Gigabi...
ā¬Ā 2.759,20
ā¬Ā 2.280,33
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JL322A
|
C9300-24T-E
|
C9300-24P-E
|
C9200L-48P-4G-E
|
C9200L-48T-4X-E
|
C9200L-24T-4X-E
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
| Rack-montage |
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Power over Ethernet (PoE) |
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
N
|
N
|
| Stapelbaar |
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Switch type |
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
Managed
|
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
10G Ethernet (100/1000/10000)
|
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
|
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten |
44
|
24
|
24
|
48
|
48
|
24
|





