Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 2930 2-port Stacking Module network switch module
€ 1.104,34
€ 912,68
Op voorraad
HPE Aruba Networking 2930 2-port Stacking Module, Aruba 2930M, 147 mm, 61 mm, 28 mm, 147 x 61 x 28 mm, 149,7 g
Stock Availability: 3 availible
Categorie: Netwerkswitch modules
| SKU | JL325A |
|---|---|
| EAN | 0190017071312 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE Aruba Networking 2930 2-port Stacking Module. Compatibiliteit: Aruba 2930M. Breedte: 147 mm, Diepte: 61 mm, Hoogte: 28 mm. Gewicht (imperiaal): 0,136 kg (0.3 lbs)
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten | 2 |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | Aruba 2930M |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 149,7 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 147 x 61 x 28 mm |
| Gewicht (imperiaal) | 0,136 kg (0.3 lbs) |
| Breedte | 147 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Technische details | |
|---|---|
| Compatibiliteit | Aruba 2930M |
| Aantal poorten | 2 |
| Gewicht (imperiaal) | 0,136 kg (0.3 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 2930 2-port Stack...
€ 1.104,34
€ 912,68
|
Cisco C9300-NM-8X= network switch modu...
€ 1.588,49
€ 1.312,80
|
Cisco C9200-NM-4X= network switch modu...
€ 1.126,59
€ 931,07
|
|---|---|---|---|
| SKU |
JL325A
|
C9300-NM-8X=
|
C9200-NM-4X=
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|


