Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable InfiniBand en Glasvezelkabel
€ 360,59
€ 298,01
Op voorraad
HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable, 3 m, SFP28, SFP28
Stock Availability: 60 availible
Categorie: InfiniBand en Glasvezelkabels
| SKU | JL488A |
|---|---|
| EAN | 0190017199672 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: SFP28, Aansluiting 2: SFP28
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | SFP28 |
| Aansluiting 2 | SFP28 |
| Snoerlengte | 3 m |
| Overdrachtssnelheid | 25 Gbit/s |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| InfiniBand-protocol | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 184,2 g |
| Snoerlengte | 3 m |
| Technische details | |
| Aansluiting 1 | SFP28 |
| Aansluiting 2 | SFP28 |
| Snoerlengte | 3 m |
| Gewicht (imperiaal) | 0,181 kg (0.4 lbs) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Data-uitwisseling | |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 25 Gbit/s |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,181 kg (0.4 lbs) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP2...
€ 360,59
€ 298,01
|
HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP2...
€ 475,43
€ 392,92
|
Cisco SFP-25G-AOC10M= InfiniBand en Gl...
€ 470,56
€ 388,89
|
Popular
HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QS...
€ 453,80
€ 375,04
|
Bestseller
Cisco STACK-T4-3M= InfiniBand en Glasv...
€ 308,50
€ 254,96
|
Hot Product
Cisco SFP-25G-AOC5M= InfiniBand en Gla...
€ 470,56
€ 388,89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JL488A
|
JL489A
|
SFP-25G-AOC10M=
|
R0Z25A
|
STACK-T4-3M=
|
SFP-25G-AOC5M=
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
Cisco
|
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|



