Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+
ā¬Ā 612,65
ā¬Ā 506,32
Op voorraad
HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
Stock Availability: 246 availible
Categorie: Netwerk transceiver modules
| SKU | J9150D |
|---|---|
| EAN | 0190017245935 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 56 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 15 mm. Gewicht (imperiaal): 0,0454 kg (0.1 lbs)
| Prestatie | |
|---|---|
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Maximaal bereik | 300 m |
| Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund | Ja |
| SFP-zendernorm | SR |
| Netwerk | |
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Vezel-optische connector | LC |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Technische details | |
| Maximaal bereik | 300 m |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
| Overige specificaties | |
| Gewicht (imperiaal) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 30...
ā¬Ā 612,65
ā¬Ā 506,32
|
Popular
Cisco QSFP-100G-SR4-S= netwerk transce...
ā¬Ā 900,46
ā¬Ā 744,18
|
DELL 407-BBZM netwerk transceiver modu...
ā¬Ā 689,32
ā¬Ā 569,69
|
Bestseller
Cisco SFP-10G-T-X= netwerk transceiver...
ā¬Ā 633,44
ā¬Ā 523,50
|
Hot Product
Cisco SFP-25G-SR-S= netwerk transceive...
ā¬Ā 550,19
ā¬Ā 454,70
|
SonicWall 02-SSC-0381 netwerk transcei...
ā¬Ā 568,60
ā¬Ā 469,92
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
J9150D
|
QSFP-100G-SR4-S=
|
407-BBZM
|
SFP-10G-T-X=
|
SFP-25G-SR-S=
|
02-SSC-0381
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
DELL
|
Cisco
|
Cisco
|
SonicWall
|
| Soort aansluiting |
SFP+
|
QSFP
|
SFP+
|
SFP+
|
SFP28
|
QSFP+
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
10000 Mbit/s
|
100000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
10000 Mbit/s
|
25000 Mbit/s
|
n.v.t.
|
| SFP transceiver type |
Fiber optic
|
Fiber optic
|
Fiber optic
|
Fiber optic
|
Fiber optic
|
n.v.t.
|





